Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Pokaż mapę

Bon turystyczny

Sposób rezerwacji

Typ miejsca:

Rodzaj zakwaterowania:

Cena:

Lokalizacja

Z oceną

Udogodnienia:

Oferty okazjonalne:

Przeznaczenie:

Nadal szukasz noclegu?

Dodaj ogłoszenie, a obiekty noclegowe z wolnymi miejscami zgłoszą się do Ciebie!

Dodaj ogłoszenie
18 °C
Temperatura odczuwalna
14 °C
Temperatura minimalna
11 °C
Temperatura maksymalna
18 °C
Wiatr
8 m/s
Opady
4 mm
Ciśnienie
991 hPa
Wilgotność
74%

O Bełchatowie

Bełchatów - nakręcane energią. Położone w centrum Polski miasto słynące z kopalni odkrywkowej węgla brunatnego, której widok zapiera dech w piersiach, elektrowni, która od razu spala kopalinę i oddaje energię elektryczną. To stąd wywodzi się drużyna Skra Bełchatów, odnosząca sukcesy na arenie międzynarodowej. Odkrywkę podziwiać można u jej stóp z 3 punktów widokowych lub ze szczytu położonej niedaleko Góry Kamieńsk, która zimą kusi najdłuższym stokiem narciarskim w środkowej Polsce (z 3 wyciągami), a latem torem saneczkowym,ścianką wspinaczkową i ... przekonaj się na własne oczy.

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.