Zdrój Wojciech - kąpiele termalne, stylowe pokoje oraz urokliwa restauracja.

Plac Mariański 13, 57-540 Lądek-Zdrój
Prywatna łazienka

O obiekcie

Zdrój Wojciech, wybudowany w 1680 roku, położony jest w miejscowości Lądek–Zdrój, bezpośrednio nad bijącym do dziś gorącym źródłem wody leczniczej, przebudowany w obecnym, neobarokowym stylu w roku 1880.
Zdrój Wojciech to także najokazalszy lądecki Zakład Przyrodoleczniczy z przepięknym okrągłym basenem termalnym i marmurowymi wannami kąpielowymi. Basen codziennie jest napełniany świeżą wodą termalną!

Noclegi Zdrój Wojciech Lądek–Zdrój

Dla naszych Gości przygotowaliśmy pokoje 1, 2 i 3 osobowe. Pokoje wyposażone są w lodówki, czajniki i telewizory oraz posiadają dostęp do Internetu.

Wspaniała lokalizacja w centrum Uzdrowiska, śniadania i kolacje w formie szwedzkiego bufetu, a przede wszystkim dostęp do basenu termalnego to niewątpliwe atuty obiektu.

Wyżywienie

Oferujemy śniadania i kolacje w formie szwedzkiego bufetu.
Urocza kawiarenka z tarasem zlokalizowanym nad wejściem głównym jest uzupełnieniem elegancji i funkcjonalności całego obiektu. Aromat świeżo parzonej kawy oraz wyśmienitych wypieków zaprasza na chwile relaksu i odprężenia.

Do dyspozycji Gości

  • Parking niestrzeżony płatny
  • Punkt Informacyjny (sprzedaż pobytów, zabiegów, pamiątek, kosmetyków)
  • Całodobowa opieka pielęgniarska
  • Winda
  • Basen termalny
  • Pijalnia uzdrowiskowa z ogólnodostępną kuracją pitną – źródła „Zdzisław” i „Maria Skłodowska-Curie” (wody słabozmineralizowane, swoiste 0,02% fluorkowe, siarczkowe, radonowe, termalne)
  • Zakład przyrodoleczniczy (kąpiele siarczkowo-fluorkowe, kąpiele perełkowe, natryski, masaże podwodne, hydromasaże, kąpiele wirowe kończyn, masaże suche)
  • Zakład borowinowy (zawijania, fasony, kąpiele borowinowe)
  • Przychodnia uzdrowiskowa
  • Internet bezprzewodowy

Serdecznie Państwa zapraszamy !!!

Cennik

Przydatne informacje

Zameldowanie
Po 16:00
Wymeldowanie
Przed 12:00
Zwierzęta
Zwierzęta nie są akceptowane
Palenie
Palenie jest zabronione
Akceptowane formy płatności w obiekcie
Karty płatnicze
Inne
Uzdrowisko Lądek-Długopole S.A. informuje o konieczności uiszczenia opłaty uzdrowiskowej obowiązującej na dany rok zgodnie z uchwałą Rady Miasta i Gminy w Lądku-Zdroju.

Udogodnienia

Opinie

Ten obiekt nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Wyróżnienia i nagrody

4 lata w serwisie

Lokalizacja

Plac Mariański 13, 57-540 Lądek-Zdrój

Kontakt

Miejsca, które warto zobaczyć w okolicy

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.