Apartamenty 50m2 z parkingiem przy drodze krajowej 11 Koszalin-Kołobrzeg. Koszalin i Mielno odległość 4km dojazd 5-10 min
Odpocznij w funkcjonalnie urządzonych domkach letniskowych, zaledwie 100 metrów od morza.
W Kołobrzegu, kwatera dwupokojowa, całoroczna, blisko morza - około 700 m. W każdym pokoju lodówka, telewizor, czajnik, Wi- Fi.
Apartamenty w standardzie Superior i De Lux z dostępem do strefy Fitness&Spa w cenie.
Obiekt Michano Apartamenty Premium jest usytuowany w spokojnej okolicy w Kołobrzegu, zaledwie 700 metrów od Bałtyku.
Obiekt On Holiday Apartamenty ulica Poleska położony jest w miejscowości Kołobrzeg w regionie zachodniopomorskie i oferuje bezpłatne WiFi.
Apartament Morski to dwupokojowy luksusowy apartament w Rezydencji Park Rodzinna w Mielnie. Obiekt położony jest 5 minut spacerem od plaży.
Luksusowy apartament 50 metrów od plaży z widokiem na morze
Zapraszamy do naszych kameralnych pokoi cały rok. Realizujemy również Bon Turystyczny na sezon 2022r. Obiekt leży w spokojnej i bezpiecznej okolicy.
Ośrodek wypoczynkowy Tropikana Mielno oferuje swoim gościom dziesięć domków piętrowych oraz pięć domków parterowych nad morzem.
Colour Apartments A&S Mielno Dwupokojowe apartamenty 36m2 w ścisłym centrum Mielna- Kwiatowa 18, 800m od plaży.
GREY Colour Apartments A&S Mielno Dwupokojowe apartamenty 36m2 w ścisłym centrum Mielna- Kwiatowa 18, 800m od plaży.
Colour Apartments A&S Mielno Dwupokojowe apartamenty 36m2 w ścisłym centrum Mielna- Kwiatowa 18, 800m od plaży.
Apartament 22m2 w ścisłym centrum Mielna - na ulicy Wojska Polskiego 4 Zaledwie 100m od głównej plaży i promenady!!
Zapraszamy do przytulnego apartamentu z widokiem na Bałtyk. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu plaży - zaledwie 100 metrów - i Ekoparku Wschodniego.
Luksusowy apartament 100 metrów od plaży.
Do Państwa dyspozycji oddajemy przytulne i komfortowe 2,3,4 osobowe pokoje nad morzem.
Tip Top Apartments Kasprowicza w Kołobrzegu zaprasza na wypoczynek. Do plaży jest 400 m.
W naszej ofercie znajdą Państwo komfortowe pokoje nad morzem ( 2, 3, 4 osobowe) wyposażone w pełny węzeł sanitarny, z TV, lodówką i czajnikiem
Apartament świetnie wyposażony w dzielnicy Uzdrowiskowej w sąsiedztwie Parku im. Fredry, tylko 500 metrów do plaży "Kamienny Szaniec"
Obiekt On Holiday Apartamenty Bałtycka położony jest w miejscowości Kołobrzeg i oferuje widok na ogród.
W ofercie posiadamy różnorodne apartamenty w świetnych lokalizacjach, nawet 30 m od plaży. Nowoczesny wystrój, pełne wyposażenie, akceptacja zwierząt.
Proponujemy noclegi w Kołobrzegu, doskonałe dla par, jak i rodzin z dziećmi. Wysoki standard, bez barier architektonicznych, bezpieczny parking.
Apartamenty Kołobrzeg blisko morza najniższa cena wysoki standard.
Oferujemy pobyt w 4-osobowych domkach i dostęp do pola namiotowego. Na terenie obiektu znajduje się plac zabaw, boisko, piłkarzyki, bar. Zapraszamy!
Nasz obiekt to idealne miejsce dla seniorów chcących odpocząć w komfortowych warunkach i skorzystać z uroków pobliskiej plaży i morza.
Nowo otwarty Kompleks Polanki Aqua z aquaparkiem - rura, wodny plac zabaw, basen, brodzik, sauny.
Blisko plaży i portu rybackiego. Oferujemy pokoje z łazienkami i duży, słoneczny apartament. Na terenie obiektu miejsce na grilla.
5 min. do morza. Oferujemy wypoczynek w przytulnych pokojach 2,3,4-osobowych z łazienkami .
Wygodne pokoje 2-, 3- i 4-osobowe z łazienkami, w nowoczesnym obiekcie. Na terenie obiektu znajduje się parking i grill do dyspozycji naszych Gości.
Komfortowe dwupokojowe apartamenty, kompleksowo wyposażone, zapewniające znakomite warunki do wypoczynku dla rodzin z dziećmi. Blisko morza :-)
Witam serdecznie w ofercie Domku STABOL Wynajem przez cały rok. Pokoje są niezależne, świeżo po remoncie (luty 2021), każdy z prywatną łazienką.
Nasz pensjonat to idealne miejsce dla tych wczasowiczów, którzy szukają spokoju, harmonii, pięknej przyrody i malowniczych okolic.
Obiekt z bezpłatnym miejscem parkingowym. Oferujemy pobyt w pełni wyposażonym, luksusowym, nowoczesnym apartamencie w Kołobrzegu.
Przytulny pensjonat, zlokalizowany zaledwie 250 m od morza, przy parku, w spokojnej okolicy. Obiekt całoroczny. Komfortowe pokoje, parking.
Szczególnie polecamy to miejsce rodzinom. Villa znajduje się w spokojnej okolicy oraz bliskiej odległości od Morza Bałtyckiego. 300m od morza!
Domki Letniskowe blisko morza
Domki 8-osobowe, w pełni wyposażone(pralka,zmywarka)Przyjazne dla rodzin z dziećmi.
Domki letniskowe sezonowe w zabudowie szeregowej z dużym ogrodem i placem zabaw. Dwa domki dla 5 osób, cztery domki dla 4 osób i dwa domki dla 2 osób.
Do dyspozycji gości 7 dwupoziomowych domków o powierzchni 60m, które mogą pomieścić 8 osób. Domki są drewniane i bardzo nowoczesne.
Przytulny dom na zamkniętym osiedlu domków jednorodzinnych. Otoczony ogrodem z miejscem na ognisko, huśtawkami i koszem plażowym. 300m do morza.
Wybierając ofertę naszych domków w Sarbinowie, zyskujesz mile spędzone wakacje w miejscowości w której zapewne się zakochasz.
akceptujemy Bony turystyczne
Ośrodek "Słoneczna Zatoka" jest położony blisko szerokiej, piaszczystej plaży (ok. 250 m) w zacisznym, ustronnym miejscu.
Kołobrzeg Całoroczny,samodzielny dom nad rzeką,do morza 15 km Grill kominek miejsce na ognisko Wakacje, ferie święta,weekendy Raj dla wędkarzy
W odległości tylko 200m od morza oferujemy wynajem pokoi wraz z aneksem kuchennym i łazienkami oraz domków kempingowych.
Spędź rodzinny urlop nad morzem w wygodnym pokoju z łazienką i balkonem. Na naszych Gości czekają m.in. duży plac zabaw, rowery i miejsce na grilla.
Pokoje gościnne 450 m od plaży w Ustroniu Morskim
Dodaj ogłoszenie, a obiekty noclegowe z wolnymi miejscami zgłoszą się do Ciebie!
Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.
Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.
W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.