Cena

Wybierz termin pobytu i liczbę gości, aby filtrować po cenie.

Lokalizacja

Z oceną

Udogodnienia

Rozrywka
Na zewnątrz
Bezpieczeństwo i ułatwienia
Pokój
Dla dzieci
Kuchnia i jadalnia

Noclegi w Atenach

Nie znaleziono pasujących noclegów. Dostosuj kryteria wyszukiwania lub usuń wybrane filtry, aby zobaczyć więcej propozycji. Sprawdź inne propozycje, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

 • Noclegi w podobnych lokalizacjach

  Pogoda w Atenach

  Prognoza pogody na dziś (20-07-24)

  Pogoda
  27 °C
  Temperatura odczuwalna
  27 °C
  Temperatura minimalna
  17 °C
  Temperatura maksymalna
  28 °C
  Wiatr
  3 m/s
  Opady
  0 mm
  Ciśnienie
  1014 hPa
  Wilgotność
  40%

  O Atenach

  Ateny to nie tylko stolica Grecji, to także jedno z najpiękniejszych miast w tym kraju. Turyści szczególnie cenią sobie bogatą architekturę oraz barwne targi i intensywne nocne życie miasta. Sercem Aten jest Akropol, czyli dawny ośrodek władzy i kultu religijnego. Ruiny, które zachowały się do dnia dzisiejszego zachwycają swoim niepowtarzalnym urokiem, jednocześnie przypominając zwiedzającym czasy swojej największej świetności.

  Niewiele jest w Europie miast, które mogą pochwalić się tak bogatą historią, co Ateny. Odwiedzając miasto, należy udać się na wzgórze Akropolu, które każdy zna przynajmniej z lekcji historii. Można także wybrać się na sąsiednie wzgórze Filopapposa, gdzie znajduje się punkt widokowy na Akropol. Jednak poza punktem widokowym, możemy tam znaleźć także miejsce rozległego osadnictwa z ery neolitycznej. Innym doskonałym punktem, z którego możemy obserwować Akropol, jest wzgórze i fort Likawitos. Na Placu Syntagma co godzinę można oglądać zmianę warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza.

  Oferty okazjonalne w Atenach

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.