Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Cena

Wybierz termin pobytu i liczbę gości, aby filtrować po cenie.

Lokalizacja

Z oceną

Udogodnienia

Rozrywka
Bezpieczeństwo i ułatwienia
Na zewnątrz
Pokój
Dla dzieci
Kuchnia i jadalnia

Noclegi w Paryżu

 • Pogoda w Paryżu

  Prognoza pogody na dziś (29-01-23)

  Pogoda
  0 °C
  Temperatura odczuwalna
  -5 °C
  Temperatura minimalna
  -2 °C
  Temperatura maksymalna
  1 °C
  Wiatr
  7 m/s
  Opady
  0 mm
  Ciśnienie
  1022 hPa
  Wilgotność
  86%

  O Paryżu

  Miasto zakochanych, gdzie przeszłość miesza się z teraźniejszością. Obiekty, które każdy potrafiłby wymienić wyrwany ze snu w środku nocy – Wieża Eiffla, Łuk Triumfalny, katedra Notre Dame... Jednak Paryż to o wiele więcej niż Wieża Eiffla. Czasem wystarczy na moment zejść z utartych szlaków, wydeptanych przez miliony turystów, by odkryć „to coś”, co sprawia, że tak wielu ludzi kocha to miasto

  Oferty okazjonalne w Paryżu

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.