Oferujemy Państwu pobyt ze śniadaniem .
Dom Wczasowy Hanna to komfortowe pokoje 1,2,3 i 4 osobowe oraz 2 apartamenty.
Przestrzenne pokoje wyposażone są: natrysk, wc, umywalka i suszarka do włosów oraz ręczniki (łazienka), lodówka, naczynia podstawowe, telewizor LCD - nadziemną telewizje satelitarną, sprzęt plażowy - koc, parawan. leżak. Obiekty usytuowany jest w dzielnicy willowej Łeby w odległości ok. 800 metrów od plaży.Ulica Zawiszy Czarnego to równoległa do deptaku miejskiego - alei Prezydenckiej.
Świadczymy usługi w wysokim standardzie i zapewniamy miłą i rzetelną obsługę. Na miejscu serwujemy naszym gościom śniadanie. Zmotoryzowani wczasowicze mają zapewniony nieodpłatny parking samochodowy.
Rodzicom z małymi pociechamy zaproponujemy łóżeczko, wanienkę, zabawki i książęczki do poczytania. W ogródku zjeżdżalnia, piaskownica lub basenik.
Gościom przebywającym u nas polecamy aktywny wypoczynek.
Do Państwa dyspozycji mamy rowery i Nordic Walking. W obiekcie internet bezprzewodowy, Informatory, mapy szlaków turystycznych, informacje o ciekawych i atrakcyjnych miejscach w Łebie i okolicy.
Promocja: maj, czerwiec i wrzesień
ZAPRASZAMY
Domowa atmosfera,domowe posiłki , wszędzie blisko .Polecam
Zapraszamy i serdecznie pozdrawiamy
Nasze ulubione miejsce w Lebie za kazdym razem jag spedzamy urlop w Polsce. W Vila Hanna spedzamy nasze rodzinne wakacje juz od wielu lat.Rodzinna atmosfera u Hani i Piot ra, wygodne pokoje, pyszne jedzenie oraz ogrodek z ktorego czesto korzystamy sprawiaja iz czujemy sie jak u siebe w domu. Wila lezy przy sokojnej ulicy acz kolwiek bardzo blisko centrum z sklepami, blisko jest rowniez do plazy i do stacji PKP i autobusow. Czego wiecej mozna sobie zyczyc? Goraco polecamy :) :) :) ...mniej ...więcej Dodano: 11.04.2018 107 użytkowników uznało tę opinię za pomocną. Pomocna
Zapraszamy i serdecznie pozdrawiamy
Dobra lokalizacja (10 min do plaży), pokoje czyste, dobrze wyposażone, śniadania smaczne. To co również bardzo ważne - Gospodarze to przemili ludzie, którzy zawsze służą pomocą. Pozdrawiam i polecam :) ...mniej ...więcej Dodano: 29.09.2016 90 użytkowników uznało tę opinię za pomocną. Pomocna
Bardzo dziękujemy - zapraszamy i serdecznie pozdrawiamy
Pokoje czyste i przestronne , my akurat taki dostaliśmy. Byliśmy po sezonie więc jakość do ceny była ok. Posiłki jak za te pieniądze też smaczne,czysto podane, właściciel e mili. W pokojach są ręczniki i papier do pupy, worki na śmieci-ot taki szczegół. Jeśli chodzi o dzieci można skorzystać faktycznie z łóżeczka z czystą pościelą, podstawka do kibelka, nocnik też się znalazł, wanienka też. W pokoju był "normalny" telewizor który poprawnie działa, lodówka, talerzyki, sztuczce, kubki, czajnik. W łazience był bojler który podgrzewa wodę jak tylko trochę gorącej wody zejdzie. Szczegóły szczegółami ale byłam na urlopach w kilku miejscach i te pokoje różnie wyglądają. Polecam. ...mniej ...więcej Dodano: 18.09.2015 111 użytkowników uznało tę opinię za pomocną. Pomocna
Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy
Wspaniałe miejsce do wypoczynku dla całej rodziny. Cudowni właściciele, przepyszne posiłki, bardzo fajnie wyposażone, czyste pokoje, spokojna okolica. Dodatkowym plusem j est serdeczne podejście właścicieli i spełnianie wszelkich życzeń gości. Dla nas najfajniejsze było to, że wyposażono nasz pokój w łóżeczko z pościelą dla córci i krzesełko do karmienia w jadalni, więc nie musieliśmy tych rzeczy zabierać z domu i wieźć 500 km :-) Dla dzieci dostępne są również zabawki, książeczki, malowanki i kredki w domu oraz zabawki ogrodowe w ogrodzie - rewelacja, nasze dzieci były zachwycone. Z czystym sercem gorąco polecamy i zachęcamy do skorzystania z oferty DW Hanna. W Łebie i okolicy też jest mnóstwo atrakcji dla dzieci m.in. park jurajski, fokarium, oceanarium, illuzeum czy labirynt :-) Polecamy! ...mniej ...więcej Dodano: 04.05.2015 108 użytkowników uznało tę opinię za pomocną. Pomocna
Dziękujemy za opinie i pozdrawiamy serdecznie
Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.
Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.
W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.