Chorzępowo Przystań

Chorzępowo 79, 64-410 Chorzępowo

O obiekcie

OFERTA

  • Noclegi w regionie miejscowości Międzychód, w całorocznych wiejskich domach z oddzielnymi wejściami, samodzielnymi łazienkami i wyposażonymi kuchniami (pokoje 2-4-osobowe)
  • Domek na wodzie dla 2 osób
  • Pole namiotowe
  • Tawerna.

Cztery niezależne pokoje z trzema wyposażonymi kuchniami i łazienkami wraz z dwoma zadaszonymi tarasami widokowymi. Do dyspozycji gości dłużej przebywających jest możliwość nieodpłatnego użytkowania kajaków i rowerów. W każdym z pokoi może spać na niezależnych łóżkach od2 do 4 osób. Poza tym istnieje możliwość rozbicia namiotów i postawienia camperów. Do dyspozycji gości jest osłonięta od wiatru ogrzewana wiata grillowa zwana "Tawerną dla wybranych", gdzie maksymalnie może biesiadować ok 40 osób. Jest również możliwość biesiadowania przy ognisku, w cieniu Wiązów nad brzegiem Warty, na jej zakolu.

Atrakcje w obiekcie:

  • Najpiękniejszy punkt widokowy w okolicy.
  • Możliwość rejsów po rzece Warcie z rowerami na drugi brzeg rzeki lub do łowiska w Kłosowicach (ok. 1 km od Przystani w górę rzeki, na drugą jej stronę) po żywą lub świeżo wędzoną rybę.
  • Możliwość usmażenia złowionych lub zakupionych ryb na grillu w malowniczym miejscu na terenie obiektu.
  • W ramach pobytu dostępność kajaków, rowerów i innych sprzętów rekreacyjno-turystycznych.
  • Inne na życzenie klientów.

W pobliżu trzy rybne jeziora, a w lesie jagody i grzyby (które można wysuszyć w suszarni w sąsiednim gospodarstwie), we wsi sklep spożywczy, plac zabaw dla dzieci.
Spływy kajakowe: Chojna-Chorzępowo (ok. 2,5 h), Sieraków-Chorzępowo (ok. 1h), Chorzępowo-Międzychód (ok. 1’15”), Chorzępowo-Wiejce (ok. 3h).
W sąsiedniej wsi, oddalonej o 2 km – Zatom Nowy, znajduje się działająca po dziś dzień górnolinowa przeprawa promowa przez rzekę Wartę, która łączy tę wieś z Zatomiem Starym, ulokowanym na przeciwległym brzegu rzeki. Trasa do Międzychodu przez prom wynosi ok. 7 km, natomiast na około 10 km więcej. W sąsiadującej z Chorzępowem od strony Sierkowa wsi Kobylarnia znajdują się jeszcze stare gospodarstwa rolne, uprawiające ziemię i hodujące zwierzęta według tradycyjnych metod hodowli.

Możliwość całodziennego wyżywienia lub zaopatrywania się w zdrową żywność we wsi.

Położenie:

Przystań położona nad rzeką Wartą, w północno-zachodniej części województwa wielkopolskiego, w powiecie międzychodzkim, w granicach Sierakowskiego Parku Krajobrazowego, 8 km od strony Sierakowa, na początku wsi Chorzępowo (teren łączący drogę wodną i lądową od strony Puszczy Noteckiej).
Wielka Pętla Wielkopolski (niezwykła droga wodna, licząca około 690 kilometrów, którą tworzą: rzeka Noteć – 205 km, droga wodna Warta – Kanał Bydgoski – 146,6 km i rzeka Warta – 338,4km).
Organizujemy kilkudniowe imprezy integracyjne i masowe pod nowo powstałym ogrzewanym namiotem-wiatą, w pełni wyposażonym, położonym w najatrakcyjniejszym widokowo miejscu Chorzępowa.
Polecamy rejsy czarterowe barkami turystycznymi naszych przyjaciół, po urokliwej rzece Warcie i całej Wielkiej Pętli Wielkopolski, ale szczególnie polecamy odcinek Poznań – Stobnica – Chorzępowo. Z naszej strony zapewniamy możliwość biesiadowania (nie tylko załogantów), nocowania, wyżywienia, korzystania z łazienek oraz kuchni itp. na terenie przystani w Stobnicy i Chorzępowie. Wspólnie z Warta Czarter i Żegluga na Warcie jesteśmy otwarci na organizację wszelkiego rodzaju imprez.

Atuty:

Położenie w przepięknym punkcie widokowym na zakolu rzeki Warty.
Z terenu Przystani (z górnej jej części) widoczne są niemal codziennie kormorany, czaple, bociany, łabędzie, ptaki drapieżne i inne oraz jelenie, sarny, dziki, lisy, borsuki i inne wolno żyjące zwierzęta. Poza tym cisza i spokój.

Cennik

Przydatne informacje

Zameldowanie
Po 10:00
Wymeldowanie
Przed 14:00
Zadatek przy rezerwacji
Jest podstawą potwierdzenia rezerwacji. Wynosi 33% wartości rezerwacji i jest płatny z góry po potwierdzeniu dostępności przez gospodarza. Pozostałą kwotę zapłacisz po przyjeździe do obiektu.
Odwołanie rezerwacji
Bezpłatne odwołanie rezerwacji przed wpłatą zadatku. Po wpłacie zadatku opłata rezygnacyjna wynosi 33% wartości rezerwacji.

Udogodnienia

Gospodarz wkrótce uzupełni listę udogodnień. Nie zwlekaj i wyślij wiadomość.

Opinie

Ten obiekt nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Lokalizacja

Chorzępowo 79, 64-410 Chorzępowo

Kontakt

Pobliskie noclegi, które także mogą Ci się spodobać

Miejsca, które warto zobaczyć w okolicy

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.