Domek wakacyjny położony w Przewięzi, w spokojnej okolicy Studzienicznej koło Augustowa, pomiędzy Jeziorem Studzienicznym a Jeziorem Białym. To dobre miejsce dla rodzin, par oraz osób szukających spokojnego wypoczynku blisko jeziora i lasu.
Domek przeznaczony jest dla maksymalnie 5 osób. W pokoju głównym znajdują się dwa łóżka dwuosobowe, jedno łóżko jednoosobowe, stół, miejsce do odpoczynku oraz telewizor.
Do dyspozycji gości jest kuchnia wyposażona w lodówkę, zlew, czajnik, kuchenkę gazową oraz podstawowe naczynia i wyposażenie potrzebne do przygotowywania posiłków. W łazience znajduje się prysznic, toaleta, umywalka oraz ciepła woda.
Domek znajduje się na ogrodzonej, prywatnej posesji. Samochód można zaparkować bezpośrednio przy domku. Przed budynkiem znajduje się taras, stolik oraz miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu. Goście mogą korzystać z grilla oraz bezpłatnego, szybkiego internetu Wi-Fi działającego również na podwórku.
Do Jeziora Studzienicznego jest około 50 metrów, a dojście do prywatnego pomostu zajmuje około 3–4 minut. Do dyspozycji gości jest również kajak. Jezioro Białe znajduje się około 300 metrów od domku.
Augustów oddalony jest o około 8 km. W okolicy znajdują się lasy, trasy spacerowe i rowerowe, Kanał Augustowski, śluzy Przewięź i Swoboda oraz Sanktuarium w Studzienicznej.
Możliwy jest pobyt ze zwierzęciem po wcześniejszym uzgodnieniu.
Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.
Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.
W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.