Sylwester Tantryczny, Rytuał Przejścia 2023/24

Już po raz 22. jak co roku od 28 grudnia do 1 stycznia, w Nowej Morawie w Sudetach u stóp Śnieżnika.


ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. PROSIMY NIE CZEKAJCIE NA OSTATNIĄ CHWILĘ Z REZERWACJAMI!


Sylwester tantryczny to połączenie mocy świętych rytuałów i energii tantrycznej. To spotkanie z drugim człowiekiem w wielkim szacunku i zmysłowej miękkości dotyku. Dotyku ciała, serca i duszy. W transformacyjnym wymiarze naszego życia.


A wszystko zacznie się w kręgu... Na styku dwóch czasów, roku 2023 i 2024, czeka na nas wielki rytuał przejścia i przemiany, w którym zostawimy za sobą przeszłość, nasze strachy, wierzenia i odrodzimy się w ekstatycznym wymiarze egzystencji. Rytm transformacji wybijać będą szamańskie bębny.


Rytuał przejścia do Nowego Roku jest jak proces alchemiczny.


Po pierwsze oddychamy i dążymy do pełnego połączenie ze sobą i poprzez to do połączenia z innymi.
Po drugie puszczamy z torbami stare przyzwyczajenia i wewnętrzne opory, aby dać szansę zakiełkować nasionom nowej energii.
Po trzecie przeżywamy proces Alchemii i odradzamy się w swoim życiu jako radosna i spontaniczna kobieta i jako radosny i spontaniczny mężczyzna.
I po czwarte integracja, zanurzamy się w nowym kierunku, który nadajemy naszemu istnieniu. Aby być w pełni kreatorem naszego życia i cieszyć się jego bogactwami, darami, które przynosi nam każdy dzień.


Nowy Rok to celebracja przemiany, świętowanie w zabawie i radości. Poprowadzi nas taniec, rozkołysane biodra, głęboki i uwalniający oddech, masaż tantryczny, poezja, teatr..... oraz dużo dobrego humoru. Zapraszamy do udziału w święcie wejścia do Nowego Roku, w lekkości i głębi, rozpuszczeniu i świętości, blasku i miłości ... a przede wszystkim by w pełni i świadomie przeżyć ten niesamowity moment przejścia!!


Zapraszamy pary i osoby bez pary!
Zapraszamy do wykreowania swego życia! Zapraszamy do wyjątkowej zabawy!

Prowadzący: Mario Wiśniewski - Animator, psychoterapeuta, aktor, reżyser, nauczyciel tantry, szaman. Wnikliwy obserwator rzeczywistości, miłośnik pszczelarstwa i podróży, pasjonat życia. Szczęśliwy mąż i ojciec, wspierany przez żonę Gayę i zespół animatorów, zawsze z poczuciem humoru.

Cena: 1390 zł/os, 1290 zł/os. w parze + koszt pobytu i wyżywienia 150 – 180 zł/doba
Uwaga! Przy wpłacie zaliczki 390 zł miesiąc przed warsztatem otrzymujesz 100 zł zniżki!

Wpłata zaliczki i uczestnictwo w warsztacie oznacza, że uczestnik zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.

Miejsce: Nowa Morawa, Masyw Śnieżnika. Dom Modra Rzeka to miejsce, które ugości was wspaniała domową kuchnią wegetariańską, potrawami z ekologicznych produktów uprawianych w okolicznych górach i dolinach- warzywa, owoce, sery, domowe przetwory.

Informacje i zapisy: Aleksandra Jóźwiak + 48 7208...Pokaż numer, Skontaktuj się

Napisz do organizatora

od 1290 zł
5 dni 28.12 - 01.01
Nowa Morawa Pokaż na mapie
Napisz wiadomość

Lokalizacja

Nowa Morawa,

Opinie

Ta oferta nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Formularz opinii

Polecane w okolicy

Zobacz podobne oferty w okolicy