Willa Bryza | Sylwester w żeglarskim klimacie

Kameralny pensjonat Willa Bryza zaprasza na sylwestra w żeglarskim klimacie.

Oferujemy trzy noclegi ze śniadaniem oraz uroczystą, sylwestrową kolację w naszej żeglarskiej tawernie Szantowo z widokiem na morze.

Szanowni Państwo jeśli chcecie poczuć szantowy klimat to idealnie trafiliście. Muzyka na żywo i wspaniały koncert naszego wybitnego szantymena: Ryśka Linerta z Gdańskiej Grupy Folkowej pozwoli Państwu wejść z przytupem w nowy rok.

Cena za osobę zawiera:

Trzy noclegi wraz ze śniadaniem w Willi Bryza

Uroczysta kolacja i toast w żeglarskiej tawernie Szantowo przy muzyce na żywo.


Kilka słów o naszym pensjonacie ( Gdynia ul. Kopernika84):

Willa Bryza to kameralny pensjonat w sercu Gdyni posiadający w swojej ofercie komfortowe pokoje z prywatnymi łazienkami. Serwujemy śniadania. Posiadamy również dla naszych gości saunę oraz siłownię. Znajdujemy się przy pięknym Rezerwacie Przyrody Kępa Redłowska, gdzie spacerkiem na pieszo w ciągu 10 minut dojdziecie Państwo do plaży redłowskiej.

Kilka słów o żeglarskiej tawernie Szantowo ( Gdynia Aleja Jana Pawła II,2 popularny Skwer Kościuszki):

Tawerna w totalnie szantowym klimacie gdzie oprócz pysznej rybki doświadczycie Państwo niezapomnianych emocji podczas setek szantowych koncertów, które organizujemy przez cały rok. Zlokalizowani jesteśmy w samym centrum Gdyni, na Skwerze Kościuszki, tuż przy Darze Młodzieży. Widok na piękną Zatokę to jedna z wielu rzeczy, która nas wyróżnia.

Start imprezy 20.00 do 03.00

Menu na osobę zawiera:

Ciepłe i zimne przystawki, aperitir, trzy gorące posiłki, napoje zimne i gorace bez limitu.1/2l.vódki na parę lub butelka wina.

Ilość miejsc ograniczona.

Napisz do organizatora

od 990 zł
3 dni 30.12 - 01.01
Gdynia Pokaż na mapie
Napisz wiadomość

Polecane w okolicy

Zobacz podobne oferty w okolicy