TANIE KULIGI WALENTYNKOWE W WIŚLE z OGNISKIEM I CATERINGIEM

TANIE KULIGI WALENTYNKOWE W WIŚLE 10,11,12,13,14.02.2023r. GODZ. 11:00,12:00,13:00,14:00,15:00 z OGNISKIEM I CATERINGIEM

START:

 • KULIG 1 godz. 11:00 - 13:00
 • KULIG 2 godz. 12:00 - 14:00
 • KULIG 3 godz. 13:00 - 15:00
 • KULIG 4 godz. 14:00 - 16:00
 • KULIG 5 godz. 15:00 - 17:00

LIMIT OSÓB: 60 os. na każdy kulig.

DOJAZD DO MIEJSCA ROZPOCZĘCIA KULIGU

START IMPREZY: KOLIBA U JURKA UL. BIAŁA WISEŁKA 22, 43-460 WISŁA. UWAGA: Zbiórka na kulig 100 metrów powyżej budynku Straży Pożarnej OSP Wisła Czarne koło niedużej karczmy, która znajduje się na końcu parkingu po lewej stronie. Obok ten karczmy znajdują się też Toj Tojki, więc można skorzystać z toalety. Prosimy być 15 minut wcześniej.

CENA: Bilet normalny 90 zł / os. (dzieci do last 3 - GRATIS - bez świadczeń, siedzą na kolanach u rodzica jadąc kuligiem). Bilet ulgowy dla dzieci do 12 roku życia 85 zł / os.

Cena obejmuje: 1-godzinna przejażdżka kuligiem Doliną Białej Wisełki + ognisko z cateringiem, zestaw ogniskowy (kiełbasa zbójnicka do samodzielnego pieczenia, swojski chleb, smalec, ogórki kiszone, ketchup, musztarda, kubeczek, sztućce, tacki, herbata z cytryną, MIŁA NIESPODZIANKA DLA PAR, ubezpieczenie w SIGNAL IDUNA Polska S.A. w zakresie: Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków (inwalidztwo i śmierć) 5 000 PLN, opiekę pilota wycieczek / przewodnika beskidzkiego, opłaty rezerwacyjne, podatek Vat.

NA MIEJSCU MOŻEMY DOKUPIĆ U FURMANA GOTÓWKĄ:

 • Zestaw ogniskowy: swojska kiełbaska do pieczenia na ogniu + dodatki (tacki, sztućce, nabijak, ketchup, musztarda, swojski chleb) - 25 zł / 1 szt.
 • Grzaniec (kubek 200 ml) 12 PLN / 1 szt.
 • Oscypek z żurawiną 8 zł / 1 szt.

BARDZO PROSIMY O KULTURALNE ZACHOWANIE PODCZAS IMPREZY.

PROGRAM TANIEGO, WALENTYNKOWEGO KULIGU W WIŚLE:

 • Przyjazd na parking WISŁA CZARNE ul. Biała Wisełka 22, koło remizy.
 • Godzinny kulig z pochodniami, powrót na parking i dalsza romantyczna biesiada w kolibie z niespodzianką dla par!
 • Zakończenie imprezy.

DZWOŃ I REZERWUJ JUŻ TERAZ!!!
INFOLINIA: + 48 + 48...Pokaż numer
e-mail: Skontaktuj się

OPIS MIEJSCOWOŚCI I TRASY KULIGU:

Beskidy dzięki wspaniałej, nieskażonej przyrodzie, oraz niezwykłemu ukształtowaniu terenu, zachęcają turystów do odwiedzin. Jeśli zdecydują się Państwo na wypoczynek w tym przepięknym regionie, serdecznie zapraszamy do PERŁY BESKIDÓW - Wisły. To idealne miejsce do zorganizowania kuligu z biesiadą z wieloma atrakcjami!

Dolina Białej Wisełki to jedna z najbardziej malowniczych dolin w Beskidzie Śląskim i najpiękniejsza dolina w Wiśle. Płynie tędy jeden ze źródłowych potoków Wisły, Biała Wisełka, która wypływa na północnym stoku Baraniej Góry, na wysokości ok. 1080 m. n.p.m., w swym środkowym odcinku tworząc szereg wodospadów i progów skalnych, zwanych Kaskadami Rodła. Trasa kuligu znajduje się na terenie Baraniogórskiego Rezerwatu Przyrody. To miejsce dla wielbicieli przyrody i zwierząt. Przy odrobinie szczęścia można tu spotkać jelenia, głuszca, sarnę czy rysia. W potoku, wzdłuż trasy kuligu pływa pstrąg potokowy i pluska się pluszcz. Dolina porośnięta jest między innymi pomnikowymi świerkami i jodłami. Doliną Białej Wisełki biegnie szlak turystyczny na Baranią Górę. Jest to miejsce położone na Szlaku Zbójników Karpackich. Jadąc tą unikatową trasą można podziwiać piękno beskidzkiego lasu, rozkoszować się zapierającymi dech w piersiach widokami. Pęd koni, pochodnie (fakły), muzyka góralska, gawędy starego bacy wprawią cię w wyjątkowo dobry nastrój! Miła atmosfera palącego się ogniska, tańce i wyśmienita regionalna kuchnia pozostaną na długo w Waszej pamięci!

OPIS MIEJSCA BIESIADY W TRAKCIE KULIGU

Nasza zbójnicka koliba położona jest w dolinie Białej Wisełki tuż przy parkingu koło OSP Wisła Czarne. Koliba stanowi zamknięte, drewniane pomieszczenie z paleniskami. Dookoła ogniska znajdują się ławy i stoły, przy których można wygodnie usiąść. W środku naszej zbójeckiej chaty panuje iście swojski, góralski klimat. Wnętrza są bardzo przytulne. Zbójnicy napalą w środku, aby Wom dupki nie zmarzły. Hej! W naszej chacie zbójeckiej znajdują się 2 góralskie izby, które mogą pomieścić na raz do 60 osób, parkiet do tańców, harców i innych swawoli, a przed szałasem znajdują się TOJ TOJE.

JAK DO NAS DOJECHAĆ?

Pierwsza trasa wiedzie z kierunku: Rajcza / Węgierska Górka lub Milówka przez KONIAKÓW i dalej w kierunku KARCZMY KUBALONKA w Istebnej (skręcają Państwo w wąską drogę w prawo obok KARCZMY KUBALONKA. Wąska droga przez las wiedzie obok ZAMECZKU PREZYDENCKIEGO na Zadnim Groniu, która dalej kieruje Was wzdłuż jeziora Czerniańskiego i dalej na parking na ul. Biała Wisełka 22.

Lub można jechać do centrum Wisły i przy rondzie przy stacji ORLEN skręcacie w kierunku SZCZYRKU. Po kilku kilometrach widząc na przeciw Was skocznię narciarską im. A. Małysza skręcacie za mostkiem w prawo na WISŁĘ CZARNĄ. Jadą Państwo obok nowego hotelu ARIES z restauracją POLKA Magdy Gessler, który będzie po waszej prawej stronie, dalej jadąc po lewej stronie zobaczycie hodowlę pstrągów, kolejno po lewej stronie zaporę wodną na Jeziorze Czerniańskim i na końcu drogi musicie ostro skręcić w lewo jadąc wzdłuż zbiornika wodnego aż dojedziecie na duży parking na ul. Biała Wisełka 22. Tutaj kończy się droga. I stąd rozpoczynamy nasz kulig piękną doliną.

Druga trasa wiedzie od strony Szczyrku (z Przełęczy Salmopolskiej). Szczyrk w sezonie zimowym jest bardzo zakorkowany stąd APEL o wyjazd z dużym wyprzedzeniem. Jadąc tą trasą mijacie skocznie narciarską A. Małysza w Wiśle Malince i tuż za nią jest ostry skręt w lewo na WISŁĘ CZARNE (jest duży znak przy drodze). Jadą Państwo obok nowego hotelu ARIES z restauracją POLKA Magdy Gessler, który będzie po waszej prawej stronie, dalej jadąc po lewej stronie zobaczycie hodowlę pstrągów, kolejno po lewej stronie zaporę wodną na Jeziorze Czerniańskim i na końcu drogi musicie ostro skręcić w lewo jadąc wzdłuż zbiornika wodnego aż dojedziecie na duży parking na ul. Biała Wisełka 22.

Trzecia trasa wiedzie od strony aglomeracji katowickiej. Jadąc od strony Katowic, skręcacie na węźle drogi ekspresowej na USTROŃ, WISŁĘ (droga często mocno zakorkowana). Przejeżdżacie obok góry CZANTORII w Ustroniu (mijając ją po prawej stronie), wjeżdżacie do centrum Wisły i na głównym rondzie ORLEN w centrum Wisły skręcacie w kierunku SZCZYRKU. Po kilku kilometrach widząc na przeciw Was skocznię narciarską im. A. Małysza skręcacie za mostkiem w prawo na WISŁĘ CZARNĄ. Jadą Państwo obok nowego hotelu ARIES z restauracją POLKA Magdy Gessler, który będzie po waszej prawej stronie, dalej jadąc po lewej stronie zobaczycie hodowlę pstrągów, kolejno po lewej stronie zaporę wodną na Jeziorze Czerniańskim i na końcu drogi musicie ostro skręcić w lewo jadąc wzdłuż zbiornika wodnego aż dojedziecie na duży parking na ul. Biała Wisełka 22.

Zapraszamy na prawdziwy, góralski kulig w Beskidach! Gwarantujemy najpiękniejsze i najdłuższe trasy kuligowe w pięknej scenerii beskidzkich lasów! Zapewniamy góralską atmosferę, pyszną swojską kiełbaskę i kontakt z naturą.

BARDZO PROSIMY O OBOWIĄZKOWE ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM NASZYCH IMPREZ KULIGOWYCH."STRONA WWW"

PONIŻEJ LINK DO WARUNKÓW UCZESTNICTWA, REGULAMINU KULIGÓW, OŚWIADCZENIA O POLITYCE PRYWATNOŚCI ORAZ OŚWIADCZENIE COVID:"STRONA WWW"

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA PRZEZ NASZYCH KLIENTÓW I NASZE ODPOWIEDZI PONIŻEJ W LINKU:"STRONA WWW"

Pytomy Wos piyknie na TANIE kuligi WALENTYNKOWE z biesiadą w Wiśle!
Chybojcie ku nom i bydźcie s nami, beskidzkimi góralami. Bedom tańce, swawole, góralska muzyka, zbójecka watra, radość, śleboda i beskidzkie wierchy! Kozdy z Wos jak zbójnik będzie sie musioł wykozać sprytem, inteligencjom, sprawnościom fizycnom i łodwagom. Tak zeby ze swoim łupem, plecokiem pełnym wrażeń, wrócił scośliwy ku chałupie! Hej!

Kontakt

od 90 zł
5 dni 10.02 - 14.02
Napisz wiadomość

Lokalizacja

Wisła, KOLIBA U JURKA UL. BIAŁA WISEŁKA 22