reż. Wojciech Rogowski - WIECZÓR SYLWESTROWY

OFERTA NIEAKTUALNA
Zapytaj o tegoroczną ofertę
OFERTA NIEAKTUALNA
Zapytaj o tegoroczną ofertę

Kolejna znakomita angielska farsa w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym. Po ogromnym sukcesie sztuk: "Mayday" i "Kochane pieniążki" wracamy z ukochanym przez naszych Widzów gatunkiem, który bawi do łez, ale i zmusza do refleksji.

"Stosunki na szczycie" Edwarda Taylora zaczynają się niewinnie, od planowanego spotkania wysokich urzędników Unii Europejskiej w luksusowym apartamencie w Paryżu. Gra idzie o nie byle jaką stawkę: sir Clive Partridge, wysoki urzędnik Brytyjskiej Komisji Wspólnego Rynku czeka na Jaquesa Berri, komisarza ds. Handlu, który ma zdecydować o ewentualnym poparciu kandydatury Partridge'a na stanowisko Przewodniczącego Komisji… Ale jak to w życiu, a szczególnie w farsie bywa wszystko zaczyna iść nie tak… Nieszczęścia sir Clive'a Partridge'a zaczynają się od zagubionej walizki i niespodziewanej wizyty kochanki, a dalej… Dalej jest tylko gorzej, czyli… śmieszniej!

Grana w oszałamiającym tempie, z piętrzącymi się komicznymi sytuacjami i dialogami pełnymi angielskiego humoru farsa z życia wyższych sfer jest idealną propozycją, którzy szukają w teatrze rozrywki na najwyższym poziomie. Zapraszamy!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Kontakt

od 100 zł
1 noc 31.12 - 31.12
Koszalin Pokaż na mapie
Napisz wiadomość

Lokalizacja

Koszalin, Plac Teatralny 1

Opinie

Ta oferta nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Formularz opinii