Ta oferta jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty w Woli Baranowskiej

Kwatery Wysokie

ks.J.Mastalerza 36, 39-451 Wola Baranowska

O obiekcie

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam do pobytu i wypoczynku w moim domu.

Dom znajduje się w miejscowości Wola Baranowska położonej w północno-zachodniej części województwa podkarpackiego, w powiecie tarnobrzeskim, na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 872 Łoniów - Baranów Sandomierski - Majdan Królewski i drogi powiatowej Tarnowska Wola - Padew Narodowa.

Jest to idealne miejsce na wypoczynek, otoczone polami uprawnymi, łąkami i lasami, tworzącymi niepowtarzalny i malowniczy klimat tej okolicy.
W pobliżu jest wiele atrakcyjnych miejsc, takich jak: Zamek Królewski w Baranowie Sandomierskim, oraz Zamek Dzikowski w Tarnobrzegu, przeprawa na Wiśle, jezioro Tarnobrzeskie, Stawy i Lasy Krasiczyńskie, Skansen w Kolbuszowej i wiele, wiele innych ciekawych miejsc.

Najbliżej położonym miejscem godnym polecenia jest Baranów Sandomierski, którego obiekty i zespoły zabytkowe znajdują się na pieszym szlaku turystycznym oznakowanym jako Szlak Nr 7 - Zielony. Jego trasa wiedzie przez: Majdan Królewski (PKS), Huta Komorowska, Poręby Dębskie, Nowa Dęba, Rozalin, Ślęzaki, Dąbrowica, Skopanie, Baranów Sandomierski.
Ponadto funkcjonują trasy piesze: trasa typowa nr 2 (piesza 14-dniowa) z Opatowa do Baranowa Sandomierskiego przez Klimontów, Sandomierz, Tarnobrzeg oraz Szlak Kulturowy, oznaczony jako trasa nr 4 (piesza 14-dniowa) ?Szlakiem Rezydencji Pałacowych i Muzeów?: Sandomierz, Tarnobrzeg, Baranów Sandomierski, Kamionka, Sędziszów Małopolski, Rzeszów, Łańcut.
Szlakiem wodnym jest ?Szlak Wisły? rozpoczynający się na rzece w Woli Zdakowskiej - przystań na rzece Wisłoce lub Połańcu na rzece Czarna przez Baranów Sandomierski (możliwość zabezpieczenia sprzętu pływającego), Tarnobrzeg, Sandomierz (zwiedzanie miasta) do Zawichostu i Annopola.

Mam do zaoferowania cztery pokoje/siedem miejsc:
* jednoosobowy,
* jednoosobowy z balkonem,
* dwuosobowy z balkonem,
* trzyosobowy.

Pokoje zlokalizowane są na 1-szym pietrze, z osobnym wejściem, dwiema w pełni wyposażonymi łazienkami i kuchnią z pralką. Na terenie posesji dostępne są także miejsca parkingowe.

Opłata za pobyt uzależniona jest od ilości osób, oraz okresu pobytu i zaczyna się od 20zł za osobę/dobę.
Istnieje możliwość wynajęcia osobom prywatnym jak i również firmom.

W razie pytań, proszę o kontakt pod podane w ogłoszeniu numery telefonów, lub maila na adres: kwatery.wysokie(małpa)gmail(kropka)com.

Serdecznie zapraszam.

Cennik

Udogodnienia

Opinie

Ten obiekt nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Lokalizacja

ks.J.Mastalerza 36, 39-451 Wola Baranowska

Kontakt