Sylwester 2021/22 nad Jeziorem- Uwaga OSTATNI dostępny DOM !!!

Opis oferty

!!!Sylwester 2021/2022 - w Noclegach RELAX (zabawa, wypoczynek, relaks)!!! Uwaga OSTATNI dostępny DOM !!!

ATRAKCYJNE CENY, WYSOKI STANDARD, PRECYZJA OBSŁUGI.

Zapraszamy grupę zorganizowaną do spędzenia, miłego, komfortowego wypoczynku Sylwestrowego w Noclegach RELAX. W naszej ofercie mamy duże domy do wynajęcia dla grupy nawet 20 osobowej. Do dyspozycji jest w nim 5 komfortowych pokoi wieloosobowych z czego każdy wyposażony jest w łazienkę, TV, WIFI, lodówkę, taras. Obok pokoi znajduje się w pełni wyposażona kuchnia ze stołem jadalnym, sala bilardowa. Natomiast na dole domu jest salka z przeznaczeniem na urządzenie zabawy sylwestrowej, noworocznej. Obiekt może być wynajęty dla grupy 10-20 osób. Dokładny termin pobytu do ustalenia. Minimalny okres wynajęcia to 3 noclegi, powyżej 4 nocy istnieje możliwość negocjacji ceny. Zapewniamy dodatkowe atrakcje. Jesteśmy elastyczni, dopasowujemy się do potrzeb klienta. Pełną ofertę i wszystkie szczegóły prezentujemy telefonicznie. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy wszystkie grupy zorganizowane jak i klientów indywidualnych do wypoczynku w Andrzejki, Święta i nie tylko.

Noclegi Relax

Znajdują się w znanej i bardzo malowniczej miejscowości turystycznej Ruciane-Nida, położonej w samym centrum Mazur. Zlokalizowane są  w odległości 100 metrów od brzegu czystego Jeziora Nidzkiego, tuż przy pięknej plaży.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą poprzez stronę www. ruciane.net lub poprzez kontakt telefoniczny i nawiązania wzajemnej współpracy niezależnie od pory roku.  

Kontakt

od 50 zł
7 dni 28.12 - 03.01
Ruciane Nida Pokaż na mapie
Napisz wiadomość

Lokalizacja

Ruciane Nida, Słowiańska 17A

Opinie

Ta oferta nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Formularz opinii