Sylwester z TVN 2013 - WymarzonySylwester.pl

To już pewne – Sylwester w Krakowie zorganizuje TVN!

Telewizja TVN oficjalnie potwierdziła, że w tym roku zorganizuje i będzie transmitowała zabawę sylwestrową w Krakowie. Tym samym dołącza po 7 latach do grona stacji telewizyjnych walczących o widza ostatniego wieczora roku.

Jak dotąd stacja TVN i miasto Kraków nie zdradzili szczegółów sylwestrowej zabawy w Krakowie. Można spodziewać się jednak informacji o tym, kto wystąpi na koncercie i kto go poprowadzi w ciągu kilku dni.

W komunikacie biura reklamowego TVN przeczytać możemy jedynie – “A 31 grudnia zapraszamy na huczną zabawę sylwestrową. Nowy Rok przywitamy na krakowskim rynku w towarzystwie gwiazd i najlepszych polskich wykonawców. Dobra zabawa gwarantowana!”.

Jeśli zostajemy zatem w tym roku w domu, możemy oglądać transmisję Sylwestra z Wrocławia na TVP2, koncertu w Warszawie na Polsacie lub sylwestrowej zabawy w Krakowie na TVN.

Autor

@Mateusz

Jest zapalonym podróżnikiem. Kocha ciepło i egzotyczne kraje. Jednocześnie nie zapomina o Polsce, którą stara się zwiedzać i poznawać jej zakątki w każdej wolnej chwili.

Jedna myśl do “To już pewne – Sylwester w Krakowie zorganizuje TVN!”

  1. Jeśli chcecie spędzić Sylwestra w Krakowie, organizujecie imprezę we własnym zakresie i chcecie tanio się przenocować, to pamiętajcie, że można już za 20 zł odpocząć po sylwestrowych szaleństwach w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym na Grochowej. Tani nocleg na Sylwestra w Krakowie to coś, co nie szarpnie nas finansowo 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *