Sylwester z Dwójką 2013/2014 - WymarzonySylwester.pl

Sylwester z Dwójką po raz siódmy we Wrocławiu

Już po raz kolejny Telewizja Polska zorganizuje wraz z władzami miasta koncert sylwestrowy, który będzie transmitowany na kanale TVP2. Arkadiusz Filipowski – rzecznik prasowy wrocławskiego ratusza potwierdził oficjalnie, że miejski sylwester będzie Sylwestrem z Dwójką.

Kto wystąpi na sylwestrowej scenie, która tradycyjnie stanie na wrocławskim rynku? Tego jak do tej pory nie zdradzono. Arkadiusz Filipowski podkreśla, że wszelkie szczegóły zostaną podane pod koniec listopada. Można zakładać jednak, że telewizyjna Dwójka, będzie zainteresowana promowaniem artystów z programu rozrywkowego “The Voice of Poland”.

W poprzednim roku koncert pod hasłem przewodnim “60 przebojów – 60 lat TVP” będący zwieńczeniem obchodów 60-lecia Telewizji Polskiej przyciągnął przed telewizory ok. 3,6 miliona telewidzów. Na rynku we Wrocławiu wystąpili m.in. Krzysztof Krawczyk, Maryla Rodowicz, Hey, Kayah oraz Lady Pank.

Autor

@Aleksander

Interesuje się turystyką w internecie oraz promocją pensjonatów i kwater prywatnych. Uwielbia spotkania ze znajomymi i wymianę poglądów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *