Sylwester z Dwójką 2016 po raz kolejny we Wrocławiu

Wrocław – Europejska Stolica Kultury po raz kolejny wspólnie z TVP2 zorganizuje koncert sylwestrowy z gwiazdami estrady. Miasto podpisało trzy lata temu umowę dające stacji wyłączność na transmisję imprezy przez cztery kolejne lata.

Telewizja Polska nie zdradza szczegółów, a o swoich planach na sylwestrową noc chce poinformować w stosownym czasie. Można być jednak prawie pewnym, że  jeżeli sylwester pod chmurką odbędzie się we Wrocławiu to będzie to znów udana impreza obfita w polskie i zagraniczne gwiazdy, najnowsze, ale też klasyczne przeboje sprzed lat.

Rok temu na scenie we Wrocławiu wystąpili m.in. Ewelina Lisowska, Maryla Rodowicz, Sarsa, Natalia Nykiel, Lady Pank, Feel, Dawid Podsiadło, Andrzej Piaseczny, Ewa Farna, Margaret, Kate Ryan i wielu innych. Sylwester kosztował ok. 4 milionów złotych. Wrocław musiał wydać ok. 2 milionów ze swojego budżetu.

Sprawdź oferty Sylwestrowe z Wrocławia

Jak będzie w tym roku? Pewnie szampańsko. Póki nie są znane szczegóły polecamy przeżyć jeszcze raz poprzedni sylwester oglądając poniższą playlistę.

Autor

@Mateusz

Jest zapalonym podróżnikiem. Kocha ciepło i egzotyczne kraje. Jednocześnie nie zapomina o Polsce, którą stara się zwiedzać i poznawać jej zakątki w każdej wolnej chwili.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *