Sylwester w muzeum – artystyczne uniesienia na Nowy Rok

Wiele polskich muzeów zaprasza w Sylwestra na niezwykłe wydarzenia. Bardzo często w ostatni dzień roku muzea przygotowują premierowe wystawy lub jednorazowe i wyjątkowe wystawy specjalne, które zobaczymy wyłącznie w czasie sylwestrowej nocy.

Oprócz wystaw w Sylwestra w muzeach organizowane są pokazy filmowe i prezentacje multimedialne. W wielu przypadkach muzea są niedostępne podczas sylwestrowego wieczoru, ale za to w ciągu dnia oferują darmowy wstęp.

Zdarza się również, że muzeum podczas sylwestrowej nocy zamienia się w dyskotekę lub salę balową, gdzie wielu ludzi ma możliwość powitania Nowego Roku podczas zabawy tanecznej lub bankietu. Bez względu na rodzaj wydarzenia jakie czeka na gości w muzeum, bez wątpienia nie może zabraknąć noworocznego toastu z lampką szampana. Warto życzyć sobie w tym czasie wielu niezapomnianych, artystycznych uniesień i wzruszeń w przyszłym roku.

Zobacz także inne opcja spędzenia sylwestra w nietypowy sposób!

Autor

Zuza

Aktywna w społeczności akademickiej studentka ekonomii. Interesuje się marketingiem i copywritingiem. Na pierwszym miejscu stawia chęć rozwoju, a prywatnie miłośniczka tańca i sportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *