Sylwester w ciepłych krajach? Dlaczego nie!

Jeśli myślimy o nadchodzącym sylwestrze, to z pewnością jednym z obrazów jakie nam towarzyszy jest siarczysty mróz, zaróżowione policzki i leżący na ziemi śnieg. Czy jeszcze się to nam nie znudziło? Przecież możemy spędzać tę noc chociażby na gorącej plaży jednego z wielu europejskich kurortów – to byłoby naprawdę magiczne!

Jeśli chcemy sprawić by sylwester był naprawdę niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju, musimy podjąć odważną decyzję i przejrzeć oferty noworocznych zabaw poza granicami naszego pięknego kraju! Nie musimy wyjeżdżać daleko, południowa Europa bywa naprawdę bardzo ciepła nawet wtedy, gdy w Polsce trzymają kilkunastostopniowe mrozy! Wystarczy wspomnieć kurorty w Chorwacji, Hiszpanii, Portugalii, Grecji czy nawet Bułgarii. Dobrym wyjściem są także liczne wyspy Morza Śródziemnego – Malta, Sycylia czy imprezowa Ibiza lub Majorka! Dla osób spragnionych egzotyki, można sięgnąć wzrokiem trochę dalej aż do północnej Afryki, która nie jest wcale tak daleko! Sylwester w Egipcie brzmi całkiem przyjemnie, czyż nie?

Wyobraźcie sobie – zamiast mroźnej imprezy w centrum Waszego miasta, bajeczna potańcówka na dzikiej plaży! Żadnych zmarzniętych rąk i zakatarzonego nosa, czysta zabawa i chłodne drinki dla ostudzenia rozgrzanego ciepłym powietrzem ciała! Ale uwaga! Istnieje prawdopodobieństwo, że już nigdy nie będziecie chcieli spędzić sylwestra zimą…

Oferty Sylwestrowe z zagranicy

Autor

@Mateusz

Jest zapalonym podróżnikiem. Kocha ciepło i egzotyczne kraje. Jednocześnie nie zapomina o Polsce, którą stara się zwiedzać i poznawać jej zakątki w każdej wolnej chwili.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *