Sylwester na basenie – namiastka egzotyki w środku zimy

W polskich aquaparkach organizowane są na przykład tematyczne imprezy sylwestrowe w rytmach latynoamerykańskich. Dekoracje sylwestrowe z balonów i egzotycznych palm, owoce oraz pyszne tropikalne przekąski tworzą niesamowity klimat rajskiej wyspy, a drinki sylwestrowe z parasolkami dodają smaczku zabawie. Niektóre baseny proponują swoim gościom sylwestrowe bale przebierane z maskami. Na autora najzabawniejszego stroju przewidziane są zawsze atrakcyjne nagrody niespodzianki.

Kompleksy pływackie udostępniane są do dyspozycji przybyłych gości w całości. Można skorzystać ze zjeżdżalni, jacuzzi, sauny, biczów wodnych a niekiedy również takich atrakcji jak kula do chodzenia po wodzie. Dodatkowo organizowane są zawody pływackie, zjazdy ze zjeżdżalni wodnych na czas, mecze piłki wodnej, pokazy tańca w wodzie, nauka aquasamby dla najmłodszych i wiele innych konkursów z nagrodami. O północy można wszyscy witają Nowy Rok lampką szampana. W niektórych basenach toast sylwestrowy można wznieść nawet pod wodą w aparatach do nurkowania.

Autor

Zuza

Aktywna w społeczności akademickiej studentka ekonomii. Interesuje się marketingiem i copywritingiem. Na pierwszym miejscu stawia chęć rozwoju, a prywatnie miłośniczka tańca i sportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *