Hirek Wrona - WymarzonySylwester.pl

Sylwester miejski 2013 w Zduńskiej Woli – gwiazdą Hirek Wrona

Tegoroczny Sylwester w Zduńskiej Woli ma być dużo bogatszy niż w poprzednich latach. Zeszłoroczny Sylwester pod gwiazdami kosztował 8 tys. złotych. Sylwester 2013 ma kosztować ok. 50 tys. złotych.

Gwiazdą wieczoru, która zastąpi lokalnego DJ’a, ma być dziennikarz radiowy i telewizyjny Hirek Wrona, znany m.in. z Teleexpressu. Za swój występ ma on otrzymać 17 tys. złotych. Kwota jest dość wysoka w porównaniu do kilkuset złotych jakie co roku otrzymywał miejscowy DJ.

Temat tegorocznego miejskiego Sylwestera pod chmurką spowodował gorącą dyskusję podczas sesji Rady Miasta.

Przeciwnicy mieli wątpliwości co do słuszności organizacji imprezy za taką kwotę, ze względu na inne palące potrzeby miasta np. drogi.

Zwolennicy twierdzili natomiast, że Hirek Wrona przyciągnie na sylwestrową zabawę więcej osób ze Zduńskiej Woli i okolic.

Autor

@Katarzyna

Zawodowo związana z branżą eventową oraz turystyczną. Prywatnie pasjonuje się modą, wizażem i kuchnią. Od niedawna zafascynowana trybem życia w stylu "slow". Zawsze uśmiechnięta, nigdy nie ogląda się za sienie (no chyba, że złamie obcas).

Jedna myśl do “Sylwester miejski 2013 w Zduńskiej Woli – gwiazdą Hirek Wrona”

  1. Tak, tak bo to ostatni Sylwester przed wyborami! Nie ma nic do stracenia – albo się ludizom spodoba i jest sukces albo nie a wtedy… no właśnie – co wtedy? NIC, martwić się będzie kolejna ekipa rządzących 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *