Sylwester miejski w Łodzi 2013 - WymarzonySylwester.pl

Sylwester miejski 2013 w Łodzi nie odbędzie się – miasta nie stać

W 2013 roku miejska impreza pod chmurką w Łodzi nie odbędzie się. Władze miasta nie planują organizacji wydarzenia z powodu braku pieniędzy w miejskiej kasie.

Jak tłumaczy rzecznik prezydent Łodzi – Marcin Masłowski – Nie ma sensu przygotowanie wydarzenia za 100-200 tys. złotych, które nie spełni oczekiwań mieszkańców. Impreza na dobrym poziomie z topowymi artystami polskiej sceny muzycznej to koszt kilku milionów złotych. Łodzi w tym momencie nie stać na takie wydatki, biorąc pod uwagę liczne inwestycje jakie w tym momencie prowadzone są w mieście m.in. budowa trasy W-Z i przebudowa Dworca Fabrycznego.

W 2012 roku łódzki magistrat przeznaczył na organizację miejskiego Sylwestra „Łódź Loves Mondays!” ok. 200 tys. złotych. Na Placu Dąbrowskiego przed Teatrem Wielkim odbyło się wtedy muzyczno-taneczne show z multimedialnymi pokazami i sztucznymi ogniami.

Autor

@Mateusz

Jest zapalonym podróżnikiem. Kocha ciepło i egzotyczne kraje. Jednocześnie nie zapomina o Polsce, którą stara się zwiedzać i poznawać jej zakątki w każdej wolnej chwili.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *