Sylwester 2014/2015 we Wrocławiu - WymarzonySylwester.pl

Sylwester 2014/2015 z Polsatem ponownie w Gdyni

Podobnie jak w ubiegłym roku Polsat zdecydował o organizacji sylwestrowej zabawy w Gdyni. “Koncert sylwestrowy zaplanowaliśmy znowu w Gdyni” – skomentowała Nina Terentiew, dyrektor programowy Polsatu.

Nie jest jeszcze znana dokładna lokalizacja w samym mieście. Prowadzone są w tej sprawie jeszcze dyskusje z władzami miasta. Niewykluczone jest, że zabawa pod gołym niebem tak jak rok wcześniej odbędzie się na Skwerze Kościuszki. Dodatkowo jednak brane są pod uwagę również centrum miasta oraz plaża miejska. Więcej szczegółów Telewizja Polsat zdradzić ma w ciągu kilku najbliższych tygodniu.

Kto wystąpi na koncercie? Organizatorzy nie zdradzają jeszcze szczegółów. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo jednak, że zaśpiewać ma m.in. Maryla Rodowicz.

Znamy już szczegóły zabawy sylwestrowej w Gdyni. Sprawdź w artykule: Sylwester 2014/2015 z Polsatem – wystąpi m.in. Shakira!

Ubiegłoroczny sylwester z Polsatem okazał się hitem i przyciągnął przed telewizory ponad 4 miliony widzów, czyli ponad dwa razy więcej niż obejrzało sylwester TVP2 (2 mln) i ponad 3 razy więcej niż impreza TVN-u w Krakowie (dane Nielsen Audience Measurement).

Jeśli planujesz spędzić sylwestra w Gdyni dołącz do tego wydarzenia na Facebooku, aby na bieżąco śledzić wszystkie newsy związane z sylwestrowym koncertem.

Autor

@Anna

Zajmuje się kompleksową organizacją przyjęć, balów i bankietów. Pracuje również jako animator zabaw dla dzieci, gdzie angażuje pasję i wiele pozytywnej energii.

Jedna myśl do “Sylwester 2014/2015 z Polsatem ponownie w Gdyni”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *