Sylwester w Łodzi w Manufakturze - WymarzonySylwester.pl

Sylwester 2013 w łódzkiej Manufakturze – będzie pokaz sztucznych ogni

Podobnie jak w ubiegłych latach na rynku łódzkiej Manufaktury odbędzie się pokaz sztucznych ogni. Potrwa on ok. 10 min i przeprowadzony będzie przez profesjonalną firmę.

Władze miasta zrezygnowały w tym roku z organizacji miejskiego Sylwestra z powodu ograniczeń budżetu o czym pisaliśmy już wcześniej: Sylwester miejski 2013 w Łodzi nie odbędzie się – miasta nie stać. Manufaktura to zatem jedyne miejsce w mieście, gdzie można spędzić Sylwestra pod chmurką. Co prawda i tutaj nie planuje się sylwestrowego koncertu, ale pokaz fajerwerków jest warty zobaczenia. W poniższym filmie można zobaczyć jak wyglądał w ubiegłym roku.

Organizatorzy zadbali w tym roku również o większe bezpieczeństwo mieszkańców, którzy przyjdą na pokaz. Powstanie bowiem specjalnie odgrodzona bezpieczna strefa, do której zabronione będzie wnoszenie alkoholu i fajerwerków.

Autor

@Mateusz

Jest zapalonym podróżnikiem. Kocha ciepło i egzotyczne kraje. Jednocześnie nie zapomina o Polsce, którą stara się zwiedzać i poznawać jej zakątki w każdej wolnej chwili.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *