Impreza andrzejkowa 2021. Niebanalne pomysły na andrzejki

Andrzejkowe wróżby to nie tylko stare jak świat zabawy jak lanie wosku, przestawianie butów czy z wróżenie obierkami jabłka. Co robić w andrzejki 2021? A gdyby w tym roku iść z duchem czasu i powróżyć sobie nieco inaczej?

Czytaj dalej Impreza andrzejkowa 2021. Niebanalne pomysły na andrzejki

Andrzejki 2021. Magiczne imprezy andrzejkowe

Wybierz swój wymarzony weekendowy wypad i przeżyj magiczne andrzejki 2021! Wróżenie z kart, lanie wosku? W tym roku czeka Was o wiele więcej! Andrzejki na Mazurach, na Kaszubach czy w górach? Wybraliśmy dla was najciekawsze pomysły. Wyjątkowe, andrzejkowe oferty dotyczą okresu między 26, a 28 listopada. Zaplanujcie wyjazd andrzejkowy dla singli, we doje lub z dziećmi!

Czytaj dalej Andrzejki 2021. Magiczne imprezy andrzejkowe

Gry i zabawy andrzejkowe – propozycje na udaną zabawę

Dzięki magicznemu nastrojowi, jaki panuje podczas andrzejek możesz urządzić świetną imprezę. Andrzejkowe gry i zabawy i gry pomogą Wam we wspólnej integracji. Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy. 
Czytaj dalej Gry i zabawy andrzejkowe – propozycje na udaną zabawę

Pomysły na spędzenie Andrzejek

Dzień św. Andrzeja to pogańskie święto które obchodzimy w nocy z 29 na 30 listopada. Od wieków w całej Europie a także w Polsce jest to dzień pełen wróżb, zagadek, nocnych zabaw i towarzyskich spotkań. Co zrobić aby nie nudzić się w Andrzejki?
Czytaj dalej Pomysły na spędzenie Andrzejek