Pierwsze doniesienia o sylwestrze z dwójką 2018/2019

Jak się okazuje, z pierwszych doniesień wiadomo, że i tym razem sylwester z dwójką odbędzie się w Zakopanem. Nie znana jest jednak jego dokładna lokalizacja.

Sylwester prawdopodobnie odbędzie się w jednym z dwóch miejsc. Będzie to Rówień Krupowa lub Wielka Krokiew.

Rówień Krupowa jednak została niedawno wyremontowana, a władze Zakopanego obawiają się zbyt dużych zniszczeń, jakie może spowodować zorganizowany sylwester miejski. Minusem drugiej lokalizacji jest fakt, że może  nie pomieścić się tam aż 50 tys. osób. Kwestia dokładnego miejsca jest zatem nadal niewiadomą kwestią.

Władze zapowiadają również, że w tym roku sylwester będzie znacznie bezpieczniejszy, dzięki większej liczbie ochroniarzy.

Na więcej informacji apropo sylwestra z dwójką w Zakopanem nadal czekamy.

Autor

Zuza

Aktywna w społeczności akademickiej studentka ekonomii. Interesuje się marketingiem i copywritingiem. Na pierwszym miejscu stawia chęć rozwoju, a prywatnie miłośniczka tańca i sportu.

8 myśli do „Pierwsze doniesienia o sylwestrze z dwójką 2018/2019”

  1. Sylwester najgorszy z możliwych 3 dni przed i prawdopodobnie 3 dni po gadanie o jednym i tym samym kółko jak to fajnie jest na sylwestrze w Zakopanem na Sylwestrze Marzeń ale największym marzeniem jest to żeby to się w końcu skończyło śpiewanie na szczęście już tak ale gadanie niestety jeszcze nie na innych kanałach puszczają filmy wiadomości a na TVP tylko ten cholerny Sylwester marzeń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *