niania

Opiekunka na Sylwestra – Jak wybrać nianię?

Sylwester to zazwyczaj cała noc intensywnej i dobrej zabawy. Ten, kto nie ma dzieci nie ma problemu z zapewnieniem im opieki w czasie sylwestrowej nocy. Sprawa nie jest jednak tak prosta u rodziców, którzy chcą wyjść gdzieś na Sylwestra i nie mogą zabrać swych pociech ze sobą. Warto pomyśleć zatem o zatrudnieniu opiekunki.

Powierz opiekę nad dziećmi rodzicom

Pomyślmy o najbliższych, czyli o rodzicach, babciach, ciociach. Jeżeli nasi rodzice nie wybierają się nigdzie na Sylwestra tylko zostają w domu, mogą zaopiekować się naszymi dziećmi. Dziadkowie będą mieli świetną okazję, żeby pobyć ze swoimi wnuczętami. Z pewnością będą zadowoleni. Jeżeli nie oni, to warto zastanowić się nad tym, aby poprosić o pomoc ciocię lub wujka. Jeśli nie mają oni planów sylwestrowych zapewne z przyjemnością zajęliby się tej nocy naszymi dziećmi.

Wynajmij doświadczoną opiekunkę

Inna możliwość to wynajęcie profesjonalnej niani. Wiele osób zamieszcza ogłoszenia w Internecie lub gazetach z ofertami opieki nad dziećmi w każdym wieku. Jeśli decydujemy się na opiekunkę najlepiej, aby była to sprawdzona i zaufana osoba.

Planujesz znaleźć na Sylwestra nianię, sprawdź ogłoszenia sylwestrowe. Jesteś opiekunką do dziecka i szukasz pracy w Sylwestra? – Dodaj swoje ogłoszenie tutaj.

Poproś o pomoc sąsiadów

Można poprosić o przysługę również sąsiadkę, która zna i lubi nasze dzieci. Nie należy zapomnieć o rekompensacie takiego poświęcenia.

Jak więc widzimy jest kilka możliwości, aby znaleźć osobę, która zajmie się naszymi dziećmi. Trzeba jednak pamiętać, aby zapytać o to odpowiednio wcześnie, a nie tuż przed samym Sylwestrem.

Autor

Justyna

Studentka dziennikarstwa. Uraczyła serwis kilkoma artykułami gościnnymi.

17 myśli do „Opiekunka na Sylwestra – Jak wybrać nianię?”

 1. Witam ja również poszukuje pracy na sylwestrową noc. Jestem studentką
  pedagogiki opiekuńczo-wychowczej Bardzo lubię dzieci 🙂 i mogę im
  zapewnić kreatywne a także bardzo wesołe spędzanie czasu mam także
  kurs pedagogiki zabawy. Proszę wiec o kontakt jeżeli mają państwo
  ochotę na dobrą zabawę a ja z przyjemnością zajmę się państwa
  pociechą
  Pozdrawiam Monika Katowice nr tel. 608 572 457 lub email moniblo2.pl

  1. Poszukuję pracy na Sylwestra 2014/15 w charakterze opiekunki do dziecka. Studiuję pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną na UW, studia magisterskie. Zainteresowanych rodziców proszę o mail na adres ula02tlen@interia.pl. Pozdrawiam serdecznie.

 2. To i ja się dopiszę, jak koleżanka powyżej,chętnie podejmę się opieki w sylwestrową noc nad dzieckiem. Pracowłam już jako niania z dziećmi od kilku miesięcy do 5 lat,także zakres szeroki,niemowlaki/przedszkolaki. Jestem studentką studiów magisterskich, takze pedagogika,tyle,ze szkolna z opiekuńczą.Bardzo lubie dzieci. Proszę o kontakt na meila karmen_6@interia.pl najchętniej Lublin i okolice/lubelskie

 3. Chetnie tez podejme prace na sylwestra w charakterze dj’a (nie posiadam sprzetu) ale posiadam szeroki repertuar muzyki a takze jako klener pomoc itp w Gdynia Sopot kontakt ze mna
  796-335-005 oprocz tego tancze i Lubie rozkrecac imprezy JESTEM POZYtywnie zakręcony

  Czekam na państwa oferty

 4. Witam,jestem studentką mam 21 lat chętnie podejmę prace w sylwetra jako opiekunka do dzieci w miejscowości Rzeszów. Zainteresowanych rodziców proszę o kontakt 788706817

 5. Witam mam na imię Dina. Poniewaz nie obchodzę Sylwestra chętnie zajme się Państwa pociechami najlepiej w domu u dzieci. Posiadam doświadczenie, oraz referencje, opiekowałam się maluszkmi od 3 mies do 5 lat. Szybko nawiązuję dobry kontakt z dziecmi jestem odpowiedzialna, cierpliwa,ciepła i uczciwa. Proponuje darmowe wcześniejsze spotkanie z dzieckiem polegające na zabawie aby dzieciaczek czuł się pewniej gdy ze mną zostanie. Zapraszam do kontaktu po więcej informacji.513171850 Lublin dinwit@wp.pl

  STAWKA 250 ZL do 20 h

 6. Witam,mam 24 lata,jestem studentką 3 roku pedagogiki.Jestem osobą pogodną,cierpliwą,odpowiedzialną.Mam doświadczenie,poparte referncjami.Aktualnie odbywam staż w klubie malucha.Zajmę się dzieckiem lub dziećmi w noc sylwestrową w Krakowie.Mój tel.696 913 514 pozdrawiam Ula

 7. Szanowni Państwo!
  Mam na imię Paulina. Pochodzę i mieszkam w Warszawie. Jestem studentką.
  Mam 22 lata i 2,5-letnie doświadczenie w opiece nad trzyletnim chłopcem, którym nadal się opiekuję. Z uwagi na brak planów sylwestrowych, chętnie zaopiekuję się Państwa dzieckiem.
  Jestem osobą odpowiedzialną, opiekuńczą, troskliwą, bez nałogów.
  Proszę o kontakt mailowy bądź telefoniczny: paulinka19904@wp.pl, tel: 507-869-873
  Z poważaniem,
  Paulina

 8. Bardzo chętnie zaopiekuję się dzieckiem lub dziećmi w Sylwestra na terenie Warszawy.
  Mam 26 lat i jestem studentką pedagogiki na pierwszym roku studiów II stopnia. Mam ponad 6 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Aktualnie pracuję jako niania 1,5 rocznego dziecka. Jestem osobą spokojną i odpowiedzialną, bez nałogów.
  Mogę zaopiekować się jednym lub kilkoma dziećmi. Mogę też w tę wyjątkową noc przeprowadzić animację z dziećmi np. malowanie buziek lub skręcanie baloników.
  Proszę o kontakt na czarnockasylvia@gmail.com lub tel.: 793 362 232
  pozdrawiam, Sylwia

 9. Chętnie zaopiekuję się dziećmi w Sylwestra.
  Ukończyłam studia nauczycielskie, mam doświadczenie w takiej opiece.
  Dojeżdżam na terenie Warszawy i okolic.
  Kontakt: 501 462 476

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *