Jak znaleźć partnera na Sylwestra?

Sylwester tuż, tuż. Wybierasz się na imprezę z osobami towarzyszącymi i wciąż nie masz partnera? Nie załamuj rąk, bo jeszcze nie wszystko stracone. Z pewnością ktoś czeka na Twoje zaproszenie.

Od czego zacząć? Zastanów się na spokojnie nad wyborem partnera. Nawet jeśli nikogo nie znajdziesz nic strasznego się nie stanie. Lepiej iść na przyjęcie samemu niż z osobą, której zabranie ze sobą będziemy niemiło wspominać.

Znajomi ze szkoły

szkola

Odśwież pamięć. Zajrzyj na swoje profile w portalach społecznościowych. Powinien wpaść Ci w oko odpowiedni kandydat. Zacznij od bliższych znajomych. Te osoby znasz najlepiej i zapewne wiesz czy są wolne czy w związku. Nie krępuj się. Każdy kiedyś był w takiej sytuacji. Przecież chcesz iść na Sylwestra z kimś.

Dalsi znajomi

Jeśli wszyscy bliscy znajomi mają już plany i wybierają się w to samo miejsce, co ty to zawsze możesz poprosić ich o pomoc w znalezieniu partnera. Twoja przyjaciółka lub przyjaciel na pewno zna kogoś kto chętnie wybrałby się na tą imprezę. Możesz poprosić też innych znajomych o wsparcie. Może znają kogoś, kto akurat w tym roku czeka na uśmiech od losu w postaci Twojej osoby.

Krewni

Masz brata, siostrę lub cioteczne rodzeństwo? Pójście z rodziną na Sylwestra to nie wstyd, zwłaszcza, gdy się dobrze dogadujecie. Przynajmniej będziesz mieć pewność, że wieczór nie skończy się totalnym fiaskiem.

Partner z internetu

internet

W Internecie znajdziesz portale towarzyskie, na których z pewnością można znaleźć kogoś chętnego na wspólną imprezę sylwestrową. Jeżeli lubisz szczyptę podniecenia i niepewności – spróbuj! Możecie umówić się na miejscu, ale jeśli chcesz zabłysnąć to odbierz swoją partnerkę spod domu. Jeżeli decydujecie się na takie rozwiązanie, spróbujcie mimo wszystko spotkać się kilka dni wcześniej, żeby lepiej się poznać. Żadne z Was nie chce być przecież niemiło zaskoczone.

Dobrym pomysłem jest również stworzenie własnego ogłoszenia i umieszczenie go w serwisach z ogłoszeniami dla osób szukających partnerów. Jednym z nich jest www.partner.nasylwka.pl Warto jednak przy wyborze kandydatów zachować ostrożność i nie podejmować pochopnych decyzji.

Towarzysz poznany na miejscu

Potraktuj poszukiwanie partnera na sylwestra spontanicznie. Po prostu wybierz się na “Sylwester dla Singli”, gdzie może uda się nawiązać nowe znajomości. Być może poznasz kogoś, z kim ta noc okaże się wyjątkowa, a znajomość stanie się początkiem czegoś bardzo znaczącego w Twoim życiu.

21 myśli do „Jak znaleźć partnera na Sylwestra?”

  1. Krysia, singielka z pozytywną energią lubiąca taniec i kontakt z ludźmi poszukuje partnera na sylwestra bez zobowiązań.

  2. Dzień dobry,
    Miły, sympatyczny, wysoki (194 cm.), lubiący tańczyć (po kursie tańca towarzyskiego)  i pozytywnie nastawiony do życia mężczyzna, potrafiący się zachować w towarzystwie. Nie palę, piję tylko okazjonalnie, do towarzystwa. Dbający o rozwój i kondycję fizyczną, ale także umysłowa, duchową (wykształcony – studia wyższe, bardzo dobra znajomość języka angielskiego).

    Pozdrawiam serdecznie
    Dawid

  3. Witam poszukuje partnerki na sylwestra z okolic Katowic Chorzowa chodzi tylko o dobra zabawe bez zobowiązań

  4. Szukam milej Partnerki na sylwestra w górach w wieku 25-40 lat. Jestem kulturalnym facetem który zrekompensuje czas partnerki która zgodzi się czas poświęcić . Gwarantuję transport i wszystko to co niezbędne do tego by partnerka dobrze się czuła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *