Sylwester w Krakowie 2014 - WymarzonySylwester.pl

Huczny Sylwester 2014/2015 w Krakowie z TVN

Królowe i królowie polskiej sceny muzycznej zawitają 31 grudnia do Krakowa, aby hucznie powitać nadchodzący Nowy Rok wraz z tłumem mieszkańców i przyjezdnych. Hasło tegorocznego sylwestra to “Kraków – Miasto Królów”. Dzięki udanej zeszłorocznej współpracy miasta z telewizją TVN, transmisję tegorocznego miejskiego koncertu sylwestrowego ponownie powierzono tej stacji.

5 godzin muzyki non stop

Wśród gwiazd, które pojawią się na sylwestrowej scenie znajdą się m.in. Agnieszka Chylińska, Kayah, Zakopower, Wilki, Feel, IRA, Grzegorz Hyży, Red Lips. Znane i kochane przez Polaków przeboje będą grane bez przerwy przez 5 godzin! Miasto postawiło w tym roku na większą liczbę wykonawców, a tym samym na więcej zabawy. Oprawę taneczną widowiska zapewni Agustin Egurrola z grupą VOLT.

Wszystkie gwiazdy, które wystąpią na miejskim sylwestrze w Krakowie zobaczysz na: http://miasto.nasylwka.pl/krakow

Impreza rozpocznie się już o godzinie 19:00. Telewizyjna transmisja wystartuje godzinę później. Wstęp wolny.

Koncert poprowadzą prezenterzy TVN: Agnieszka Szulim, Marcin Prokop, Patrycja Kazadi i Olivier Janiak.

Dużo gwiazd, ale bez fajerwerków

Choć w tym roku na scenie będzie więcej gwiazd niż rok temu, to organizatorzy zrezygnowali z pokazu sztucznych ogni. Jak tłumaczą spowodowane to jest niepewną pogodą oraz skargami właścicieli pobliskich kamienic, którzy narzekali na pozostałości fajerwerków na ich posesjach po pokazie.

Autor

@Anna

Zajmuje się kompleksową organizacją przyjęć, balów i bankietów. Pracuje również jako animator zabaw dla dzieci, gdzie angażuje pasję i wiele pozytywnej energii.

2 myśli do „Huczny Sylwester 2014/2015 w Krakowie z TVN”

  1. Jeśli ktoś szuka tani nocleg w Krakowie na Sylwestra 2014/2015 to proponuje w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym. Noclegi za 20 zł, mega tanio jak na Kraków. Tani nocleg, impreza we własnym zakresie 🙂

  2. Kraków pod względem jet super. Nie dość że sylwester EXTRA zabawa za darmo, to jeszcze dofinansowuje noclegi. Np w szkolnym schronisku młodzieżowym na grochowej za 2 dychy jest nocleg na sylwestra. Inne miasta powinny brać przykład, że można dla młodych ludzi zoorganizować super imprezę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *