10 rzeczy potrzebnych na sylwestra

Noc sylwestrowa jest szczególna. By należycie, wspólnie ze znajomymi, celebrować ten czas, musimy zadbać o odpowiedni inwentarz. Są takie artykuły, których po prostu nie może zabraknąć na żadnej imprezie sylwestrowej zarówno plenerowej jak i domowej. Poniżej przedstawiamy Wam ich listę:

 1. Szampan – nie należy może do zbyt mocnych trunków ale jest wpisany w sylwestrowy zwyczaj. Trudno wyobrazić sobie witanie Nowego Roku bez bąbelków i strzelającego korka.
 2. Fajerwerki – są szczególną inwestycją, bo jednorazową i taką, która nigdy się nie zwraca. Zapalają się szybko i równie szybko gasną na czarnym niebie. Nie potrafimy jednak się bez nich obyć. Sylwester powinien być “huczny” – dosłownie i w przenośni.
 3. Pieniądze i telefon – może się zdarzyć, że przeholujemy 🙂 Bywa, Sylwester w końcu jest raz w roku. Dobrze byśmy mieli czym wrócić jeśli nogi i żołądek odmówią nam posłuszeństwa.
 4. Aparat fotograficzny – nie ma nic smutniejszego, jak brak możliwości powrotu do gorącej sylwestrowej nocy. Zdjęcia zawsze pozwalają na ubaw.
 5. Czapka, szalik, rękawiczki – bywa że rozgrzani przygotowaniami do Sylwestra zapominamy o najważniejszym, naszym zdrowiu. Nie ma nic gorszego jak piekące uszy, odmrożone palce i ból gardła połączony z kacem.
 6. Tabletki na kaca – gdy obudzisz się rano, pozwolą Ci szybciej odzyskać siły.
 7. Sprzęt do muzyki – jeśli wychodzisz na miasto problem Cię nie dotyczy, jeśli jednak organizujesz zabawę sylwestrową w domu nie zapomnij o przygotowaniu laptopa z dostępem do internetu, dobrych głośników lub ewentualnie sprzętu Hi-Fi.
 8. Mocne trunki – są właściwie towarzyszem każdej imprezy i wydają się nieodłączne, warto jednak pamiętać by nie przesadzić.
 9. Kreacja – zależy od charakteru balu jest jednak bardzo ważna, gdyż w Sylwestra opłaca się wyglądać dobrze.
 10. Plecak – warto mieć ze sobą rzecz, która pomoże w przenoszeniu dodatkowej ilości prowiantu. A szczególnie gdy udajemy się gdzieś daleko w nocy.

Jedna myśl do “10 rzeczy potrzebnych na sylwestra”

 1. A ja w tym roku wybrałam sobie sukienkę Victoria’s Secert ii nikt mnie nie powstrzyma [:P] tylko jeszcze parę grosików i będzie moja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *