Sylwester w przestronnych apartamentach w Jaśle

Opis oferty

Zapraszamy Państwa do spędzenia sylwestra w apartamentach Energy House w Jaśle lub do apartamentów w Siedliskach Sławęcińskich. Nasz obiekt w Jaśle posiada posiada 9 przestronnych apartamentów mieszkalnych. Każdy z apartamentów posiada własną łazienkę, sypialnie oraz salon wraz z kuchnią lub aneksem kuchennym.

Minimalny okres wynajęcia w okresie sylwestra to 3 doby.

Apartament 4 osobowe - 300 złotych doba

Apartamenty 6 osobowe - 400 złotych doba

Apartament 8 osobowy - 500 złotych doba


Oddajemy do Państwa dyspozycji komfortowo i nowocześnie urządzone apartamenty, wyposażone we wszystkie podstawowe sprzęty, niezbędne do samodzielnego przyrządzania posiłków podczas pobytu w naszym domu. Każdy apartament wyposażony jest w kuchenkę z piekarnikiem, mikrofalówkę, lodówkę, podstawowe naczynia, sztućce i przybory kuchenne. Na wyposażeniu jest pościel, oraz ręczniki. Dom posiada dostęp do szerokopasmowego Internetu z routera wi-fi.

Jest możliwość rozpalenia grilla i zabawy na świeżym powietrzu. W budynku znajdują się niezbędne akcesoria do grillowania.


Koszt wynajęcia każdego z apartamentów zbliżony jest do kosztu wynajmu pokoju hotelowego, przy czym w każdym naszym apartamencie komfortowo może przebywać min. 4 osoby jednocześnie.

Obiekt nie organizuje zabawy sylwestrowej - udostępniamy jedynie apartamenty dla Gości. Częścią wspólną dla całego budynku jest jedynie klatka schodowa i korytarze - każdy apartament jest osobnym mieszkaniem.

W związku z ograniczeniami epidemiologicznymi wszelkie wynajęcia będą oferowane zgodnie z obowiązującymi zasadami na terenie danego miejsca.

Warianty oferty

Kontakt

od 900 zł
4 dni 31.12 - 03.01
Zarezerwuj online
100% bezpieczne transakcje
Napisz wiadomość
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Lokalizacja

Jasło, 3 Maja 72

Opinie

Ta oferta nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Formularz opinii