Sylwester na promie Tallin-Sztokholm 4 d

OFERTA NIEAKTUALNA
Zapytaj o tegoroczną ofertę
OFERTA NIEAKTUALNA
Zapytaj o tegoroczną ofertę

SYLWESTER NA MORZU ze zwiedzaniem

RYGA - TALLIN - SZTOKHOLM - TALLIN

30.12.2022 - 02.01.2023 /4 dni w tym 2 noce na promie/

Proponujemy Państwu powitanie Nowego Roku 2023 na widowiskowym promie z promenadą

handlową oraz wieloma atrakcjami, płynąc po Morzu Bałtyckim między Sztokholmem a Tallinem. Gwarantujemy moc atrakcji dla podniebienia oraz moc niesamowitych widoków i niezapomnianych doznań dla obieżyświatów. Początek naszej wspólnej przygody rozpoczniemy od zwiedzania prześlicznej secesyjnej Rygi, niesamowicie klimatycznego Tallina po dostojny Sztokholm okraszony nutką Helsinek.

1 Dzień (30.12.2022) RYGA /Łotwa/

Wyjazd z Polski wg poniższego rozkładu:

2:00 Łódź, Łódzki Dom Kultury, Traugutta na rogu Kilińskiego

04:00 Warszawa, Dworzec PKS Warszawa Zachodnia, stanowisko 13-14.

Inne miejscowości do uzgodnienia.

Przejazd. Przyjazd do Rygi. Spacer po Starym Mieście z przewodnikiem: Dom Bractwa Czarnogłowych, kościół św. Jakuba, kościół św. Piotra, Pomnik Wolności, zespół średniowiecznych kamieniczek, "Trzej Bracia", Mała i Wielka Gilda Kupiecka, Pałac Prezydencki. Czas wolny. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

2 Dzień (31.12.2022) TALLIN /Estonia/

Po śniadaniu i wykwaterowaniu z hotelu przejazd do Tallina. Trzy godzinne zwiedzania z przewodnikiem. Tallinn zachował średniowieczny układ urbanistyczny, z ocalałą linią fortyfikacji miejskich: murów obronnych, baszt i bram. Spacerując po brukowanych uliczkach, w cieniu Wzgórza Tompea, można spotkać Długiego Hermana, przejść Krótką lub Długą Nóżką czy Zajrzeć Do Kuchni. To tylko kilka przykładów miejsc, których nie wolno przegapić, a jest ich w Tallinie oczywiście jeszcze więcej... Średniowieczna forteca sąsiaduje z prawosławną Katedrą Aleksandra Newskiego, a z wieży gotyckiego ratusza Raekoda dostrzec można nowoczesny port. Niedaleko znajduje się również smukła wieża kościoła św. Olafa, będącego niegdyś najwyższą świątynią na świecie. Tallin to najdalej wysunięta na północ stolica państw bałtyckich, położona nad Zatoką Fińską, żyjąca własnym tempem, a tradycja łączy się tutaj z nowoczesnością. W estońskiej stolicy bez trudu znaleźć można dobrą restaurację, klimatyczny pub, ale także spokojny, zielony skwerek i oryginalne ekspozycje muzealne. Mieszkańcy są uśmiechnięci i uprzejmi. Będąc w Tallinie koniecznie trzeba spróbować migdałów w cynamonie, które już od wielu lat są pysznym symbolem miasta lub zupy z łosia. Zaokrętowanie na prom ok. 17.00 Wypłynięcie o 18.00. Impreza sylwestrowa z uroczystą kolacją w formie bogatego bufetu. Zabawa do białego rana.

3 Dzień (01.01.2023) SZTOKHOLM /Szwecja/

Po śniadaniu w formie bufetu na promie i wykwaterowaniu o godz. 10.15 wyjazd na zwiedzanie Sztokholmu z przewodnikiem. Spacer zaczniemy od ratusza miejskiego i Pałacu Królewskiego, który jest oficjalną siedzibą Króla Szwecji. Następnie przejdziemy na Stare Miasto czyli Gamla Stan, przespacerujemy się przez historyczne centrum miasta wąskimi, średniowiecznymi brukowanymi uliczkami, odwiedzimy sztokholmski rynek, gdzie znajdują się kolorowe kamienice uznawane za najbardziej pocztówkowe miejsce w całej stolicy Szwecji. W centrum starówki zobaczymy przepiękną gotycką Katedrę Sztokholmską z majestatycznym posągiem św. Jerzego zabijającego smoka, gmach Muzeum Nobla a także klimatyczne uliczki ze sklepikami i restauracjami. Zaokrętowanie ok. 15.20 na prom do Tallina. Wypłynięcie o 17.30. Obiadokolacja w formie bufetu z napojami bezalkoholowymi, oraz wino i piwo. Możliwość korzystania z atrakcji dostępnych na pokładach promu np. sauna, mini kasyno, sale koncertowe lub karaoke, dyskoteka, zakupy. Nocleg.

4 Dzień (02.01.2023) TALLIN /Estonia/

Śniadanie w formie bufetu na promie. Po dopłynięciu do Tallina ok. 11.00 i zejściu na ląd, wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Warszawy i Łodzi w godzinach nocnych.

CENA OBEJMUJE:

 • przejazd autokarem lub mikrobusem /w zależności od wielkości grupy/

 • 1 nocleg w hotelu na obrzeżach Rygi o standardzie**/*** pokoje 2 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym

 • rejs nocny Tallin – Sztokholm -Tallin

 • 2 noclegi na promie w kajutach: kabina wewnętrzna bez okna 4 osobowa - łóżka w systemie kuszetkowym górne i dolne z ręcznikami bez suszarek do włosów. Gniazdka elektryczne jak w Polsce. Ze względu na małą powierzchnię kabin zalecamy wzięcie małych walizek.

  Za dopłatą inne warianty kabin.

 • 1 śniadanie i 1 obiadokolację w hotelu w Rydze

 • 2 śniadania w formie bufetu na promie

 • 2 obiadokolacje w formie bufetu na promie w tym 1 uroczysta obiadokolacja sylwestrowa

 • realizację programu

 • opiekę pilota

 • opiekę licencjonowanych przewodników

 • ubezpieczenie TU EUROPA SA.

CENA NIE OBEJMUJE:

 • pakietu do realizacji programu 35 płatne obligatoryjnie /nie podlega rozliczeniu/

 • obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny /TFG/ - 10

 • obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy /TFP/ - 10

 • dopłaty do kabin 2, 3 osobowych lub o innym standardzie

 • wydatków własnych

Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz na Turystyczny Fundusz Pomocowy zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji (w momencie jej dokonania). Składki nie jest przychodem biura.

Przejazd, zakwaterowanie, wyżywienie, program - 1990 zł

Bilety wstępu i lokalni przewodnicy /obligatoryjnie/ - 35 €

Obowiązkowa składka na TFG - 10 zł

Obowiązkowa składka na TFP - 10 zł

Dopłata do pokoju 1 os. w hotelu - Na zapytanie

Dopłata do kabiny 2 os. wewnętrznej 2 noce - 350 zł

Dopłata do kabiny 3 os. wewnętrznej 2 noce - 110 zł

Dopłata do kabiny 2 os. zewnętrznej 2 noce - 570 zł

Dopłata do kabiny 3 os. zewnętrznej 2 noce - 270 zł

Kwota złotówkowa płatna w biurze, dewizy u pilota w autokarze.

UWAGA!!!

 • Na promach w okresie sylwestrowym jest pełne obłożenie – rezerwujemy stoliki na sylwestrową kolację, ale stoliki w sali widowiskowej czy na dyskotekach nie są możliwe do rezerwacji. Pasażerowie muszą liczyć się z dużą ilością współpasażerów.

 • standardowa obiadokolacja na promie – obszerne menu z uwzględnieniem osób na diecie bezglutenowej czy wegetarian, dużo owoców morza – ponad 50 dań podanych bufetowo – wino i piwo oraz napoje soft bez ograniczeń w czasie trwania obiadokolacji (czas posiłku ok. 1,5- 2 godz.) Obiadokolacja sylwestrowa ma bardziej uroczyste menu.

OFERTA DEDYKOWANA JEST TAKŻE DLA SINGLI

Istnieje możliwość dokwaterowania (z osobą/osobami tej samej płci)
w kabinie 2 - 3 os. za dodatkową dopłatą lub 4 os. kabinie bez dopłaty.

Nasi pracownicy zadbają abyście Wy także świetnie się bawili w trakcie naszej podróży w tą jedyną noc w roku, aby uśmiech nie schodził z Waszych buzi, a Nowy Rok zaczął się znakomicie.

WAŻNE:

Dokumentem podróży może być Dowód Osobisty lub Paszport.

Kontakt

od 1990 zł
4 dni 30.12 - 02.01
Napisz wiadomość

Lokalizacja

Tallin,

Opinie

Ta oferta nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Formularz opinii