Częstochowa - Sylwester i Nowy Rok

Mamy dobrą i złą wiadomość
Niestety nie mamy ofert w tej lokalizacji. Przygotowaliśmy jednak dla Ciebie listę obiektów z najbliższej okolicy. Sprawdź koniecznie!

Szukasz noclegu na Sylwestra?

Sprawdź noclegi w Częstochowie w Noclegowo.pl. Znajdziesz tu pokoje, apartamenty i domki. Zarezerwuj nocleg wygodnie i bezpiecznie!

Sylwester w okolicy Częstochowa

OPERETKA I MUSICAL W SYLWESTROWĄ NOC - Sylwester

OPERETKA I MUSICAL W SYLWESTROWĄ NOC

Tarnowskie Góry

Zapraszamy wszystkich miłośników operetki, musicalu oraz dobrej zabawy, na wyjątkowe wydarzenie, jakim niewątpliwie jest Koncert Sylwestrowy!Za...

od 70 zł
1 noc

O Częstochowie

Częstochowa to idealne miejsce na Sylwestra. Jeśli nie widziałeś jeszcze Muzeum Zapałek, Parku Miniatur Złota Góra czy Alei Najświętszej Marii Panny, masz teraz na to okazję. Najwęższa kamienica w Częstochowie stoi przy Alejach Najświętszej Maryi Panny 71, tuż przed parkami podjasnogórskimi. Ulokowany jest w niej bar Bajer. Kamienica jest tak ciasna, że drzwi frontowe wraz z witryną zajmują całą szerokość budynku. Ciekawe i zaskakujące - prawda? Taka jest właśnie Częstochowa.

Gdzie powitać Nowy Rok w Częstochowie? 
Sylwester w Częstochowie dobrze jest spędzić na sylwestrze miejskim. Zazwyczaj organizowany jest on na Placu Biegańskiego. Występowały na nim takie gwiazdy jak np. Ewelina Lisowska. Jeżeli nie przepadasz za miejskim gwarem, możesz udać się do restauracji lub na bal sylwestrowy. Dobrym pomysłem może okazać się też spokojny spacer czy domówka - w tym wypadku trzeba znaleźć dobry nocleg i to najlepiej z widokiem na witającą Nowy Rok Częstochowę. 

Sylwester dla singli w Częstochowie 
Choć Częstochowa nie kojarzy nam się z szaloną zabawą to podczas Nowego Roku jej klimat ulega nieco zmianie. Single poczują się tu świetnie. Wybrać mogą specjalnie organizowane dla nich wydarzenia czy świętować sylwestra z przyjaciółmi np. podczas zabawy miejskiej. 

 

Ile propozycji sylwestrowych znajdę w Częstochowie?

W Częstochowie i okolicy mamy do wyboru 1 ofertę na Sylwestra.

Jak zarezerwować nocleg na sylwester w Częstochowie?

Aby zarezerwować nocleg na sylwester sprawdź noclegi w Częstochowie na Noclegowo.pl.

Jak dodać ofertę sylwestrową w Sylwestrowo?

Zapraszamy wszystkich organizatorów Sylwestra do współpracy. Wystarczy wypełnić krótki formularz.

Pomysły na Sylwestra

Sprawdzone pomysły na sylwestra, wiadomości i sylwestrowe trendy
Sylwester miejski 2014 w Częstochowie z Varius Manx

Sylwester miejski 2014 w Częstochowie z Varius Manx

Agata Dziarmagowska oraz Varius Manx - w 2014 roku te właśnie gwiazdy zobaczysz na sylwestrze plenerowym w Częstochowie. Noworoczne szaleństwo rozpocznie się o godz 21:00 na Placu Biegańskiego. Występ Dziarmagowskiej, obecnie znanej gwiazdy...

Sylwester miejski w Częstochowie 2013/14 - gwiazdą Ania Wyszkoni

Sylwester miejski w Częstochowie 2013/14 - gwiazdą Ania Wyszkoni

Sylwester plenerowy w Częstochowie jak co roku odbędzie się w centralnym punkcie miasta - na Placu Biegańskiego. Gwiazdą wieczoru będzie Ania Wyszkoni z zespołem. Przedstawiamy poniżej szczegółowy plan imprezy. Program sylwestra miejskiego...