PRZY PLAŻY - 3-pokojowe, 500 m od plaży

3 Maja 26, 81-747 Sopot

O obiekcie

Duże mieszkanie ( 100 m2 ), 2 sypialnie, salon, kuchnia, łazienka, dwa telewizory, kablówka, wifi zlokalizowane na ul. 3 Maja 26 w odległości 500 m od plaży. Mieszkanie dla od 1 do 7-8 osób. W pobliżu sklep spożywczy, wypożyczalnia rowerów, bar mleczna 200 m, restauracje, kawiarnie etc. Idealne dla 2 a nawet 3 rodzin ale i dla 1 osoby. Jest to centrum Dolnego Sopotu - turystycznie najbardziej pożądana część Sopotu.

Cennik

Przydatne informacje

Zameldowanie
Po 15:00
Wymeldowanie
Przed 10:00
Zadatek przy rezerwacji
Jest podstawą potwierdzenia rezerwacji. Wynosi 30% wartości rezerwacji i jest płatny z góry po potwierdzeniu dostępności przez gospodarza. Pozostałą kwotę zapłacisz po przyjeździe do obiektu.
Odwołanie rezerwacji
Bezpłatne odwołanie rezerwacji przed wpłatą zadatku. Po wpłacie zadatku opłata rezygnacyjna wynosi 30% wartości rezerwacji.
Palenie
Palenie jest zabronione
Akceptowane formy płatności w obiekcie
Karty płatnicze
Inne
W dniu przyjazdu pobierany jest Depozyt Zwrotny 100 zł od każdej osoby dorosłej (wraz z płatnością pozostałej kwoty za rezerwację) i zwracany w dniu wyjazdu jeśli w mieszkaniu nie ma szkód oraz jest oddane w schludnym stanie (pozmywać i pochować naczynia, wynieść śmieci). W przeciwnym wypadku depozyt zostanie użyty do pokrycia zaistniałych strat a jeśli ich wartość przekroczy wartość depozytu Wynajmujący pokryje powstałą różnicę. Jeśli mieszkanie nie będzie oddane w schludnym stanie - z depozytu potrącone będzie 100 zł na koszty sprzątania

Udogodnienia

Opinie

Ten obiekt nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Lokalizacja

3 Maja 26, 81-747 Sopot

Kontakt

Pobliskie noclegi, które także mogą Ci się spodobać

Miejsca, które warto zobaczyć w okolicy

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.