Жилье Zakopane

Специальные предложения w Zakopanem

Недавно добавленные отзывы w Zakopanem

M

Zarezerwowałem nocleg w Apartamentach u Łukasza tydzień przed przybyciem do Zakopanego, ze względu na planowane późne przybycie na kwaterę, około 21.00, o godzinie 12.00 w dniu przyjazdu potwierdziłem rezerwację telefonicznie. Uprzejma Pani poinformowała mnie że rezerwacja, cztery noclegi dla trzech osób, jest aktualna. Będąc już w drodze, około 100 km od domu, o godz. 17.00 dostałem tajemniczego sms-a z adresem i nr telefonu jakiejś kwatery w Zakopanym. Po trzeciej próbie dodzwonienia się do "Łukasza" odebrał Łukasz i poinformował mnie że żona źle wypełniła grafik i apartament będzie wolny od dnia następnego. Kompletny brak profesjonalizmu i lekceważenie gości, brak kompetencji do prowadzenia usług hotelowych. Dodam że do "rezerwowego" pensjonatu nikt nie dzwonił i nie rezerwował nam miejsc. Zdecydowanie odradzam rezerwowanie noclegów w "Apartamentach u Łukasza".

1
1
1
1
1
срок пребывания: sierpień 2017
M

Dom jest super, z nowoczesnym wyposażeniem, miejsce ciche i kameralne z widokiem na góry, właściciele bardzo mili. Polecamy wszystkim!

5
5
5
5
5
срок пребывания: wrzesień 2017
R

Renata G

Wszystko na plus. Czysto, cisza, spokój, dobrze wyposażony aneks kuchenny, duże łazienki, sympatyczni właściciele. Miejsce godne polecenia. Pozdrowienia dla właścicieli.

5
5
5
5
5
срок пребывания: wrzesień 2017
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z polityką prywatności Zamknij