__Patronat medialny
__Promujemy ciekawe wydarzenia

__Jeśli jesteś organizatorem wydarzenia lub zajmujesz się promocją ciekawych eventów, które mogłyby zainteresować odwiedzających serwis Noclegowo.pl to koniecznie __skontaktuj się z nami. __Chętnie obejmiemy patronatem imprezę i będziemy promować ją w obrębie serwisu.

__Jak może wyglądać współpraca?

__Informacje o wydarzeniu publikujemy w przewodniku Noclegowo.pl w formie artykułu z dowolną ilością tekstu i zdjęć. W tekście takim mogą znaleźć się również dane kontaktowe, a także mapa z lokalizacją eventu. Dodatkowo logo imprezy wstawione zostanie w naszym dziale “Patronat medialny”. Wzmianka o wydarzeniu pojawi się również w serwisie Noclegowo.pl na odpowiedniej podstronie miejscowości (lub regionu), w której odbywa się impreza. Ponadto, jeśli twoje wydarzenie odbywa się w ciekawym miejscu (muzeum, park rozrywki, klub, restauracja) to z chęcią dodamy je do naszej stale powiększającej się bazy atrakcji turystycznych. Powiadom nas również jeśli jesteś zainteresowany reklamą wydarzenia w serwisach społecznościowych. Wypromujemy je również na naszym profilu na Facebooku.

__Czego oczekujemy w zamian?

__W zamian za szeroką promocję wydarzenia oczekujemy zamieszczenia naszego logotypu lub bannera wraz z odnośnikiem na stronie www imprezy. Zachęcamy również do umieszczenia naszego logotypu również w materiałach promocyjnych wydarzenia takich jak ulotki czy plakaty.

__Chciałbyś współpracować na innych warunkach?

__Jesteśmy otwarci również na wszelkie propozycje współpracy, dlatego zachęcamy do __kontaktu z nami. __Mamy nadzieję, że uda nam się wspólnie ustalić indywidualne warunki wzajemnej promocji.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z polityką prywatności Zamknij