Redakcja

KONTAKT DO REDAKCJI

email: redakcja@noclegowo.pl

REDAKTORZY

Mateusz 150x150 - RedakcjaMateusz Goliat

Pomaga obiektom turystycznym w skutecznej promocji i chętnie dzieli się wiedzą oraz doświadczeniem w tym zakresie. Od 2006 roku zajmuje się marketingiem internetowym specjalizując się w zagadnieniach SEO, PPC, analityka internetowa oraz optymalizacja konwersji. Lubi jeździć na rowerze.

Kontakt: mateusz@noclegowo.pl

olek 208x300 - Redakcja

– Marek Olczak – 

Edukuje właścicieli obiektów noclegowych w zakresie wykorzystywania nowych technologii. Propagator użytecznych i nowoczesnych rozwiązań w projektowaniu stron. Jego specjalizacje to Performance Marketing, User Experience oraz E-mail marketing. Na pierwszym miejscu stawia skuteczną komunikację i budowanie relacji z klientem. Interesuje się postępami w badaniach kosmosu, autor strony alekosmos.pl. Miłośnik lasu.

Kontakt: olek@noclegowo.pl

marta e1519989500438 227x300 - Redakcja
Marta Gill
Pierwsze kroki na swojej ścieżce zawodowej stawiała w hotelarstwie. Znając wyzwania stojące przed menadżerami obiektów noclegowych, obecnie z zaangażowaniem pomaga im pozyskiwać nowych gości oraz budować z nimi długotrwałe relacje. Nieustannie poszerza wiedzę w zakresie marketingu internetowego i copywritingu. W wolnych chwilach pakuje plecak i szuka natchnienia na górskich szlakach.
Kontakt: marta@noclegowo.pl
Absolwentka Muzyki w mediach w łódzkiej Akademii Muzycznej, a obecnie – studentka Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w PWSFTviT w Łodzi. W trakcie edukacji odbywała także szkolenia w zakresie: event managementu,  konsultacji muzycznych w reklamie, dziennikarstwa radiowego i telewizyjnego, prawa własności intelektualnej. Wciąż zgłębia tajniki marketingu internetowego i mediów społecznościowych. Prywatnie pasjonatka wspinaczki górskiej i urbexu.
Kontakt: magda@noclegowo.pl