Redakcja

KONTAKT DO REDAKCJI

email: redakcja@noclegowo.pl

REDAKTORZY

Mateusz 150x150 - RedakcjaMateusz Goliat

Pomaga obiektom turystycznym w skutecznej promocji i chętnie dzieli się wiedzą oraz doświadczeniem w tym zakresie. Od 2006 roku zajmuje się marketingiem internetowym specjalizując się w zagadnieniach SEO, PPC, analityka internetowa oraz optymalizacja konwersji. Lubi jeździć na rowerze.

Kontakt: mateusz@noclegowo.pl

olek 208x300 - Redakcja

– Marek Olczak – 

Edukuje właścicieli obiektów noclegowych w zakresie wykorzystywania nowych technologii. Propagator użytecznych i nowoczesnych rozwiązań w projektowaniu stron. Jego specjalizacje to Performance Marketing, User Experience oraz E-mail marketing. Na pierwszym miejscu stawia skuteczną komunikację i budowanie relacji z klientem. Interesuje się postępami w badaniach kosmosu, autor strony alekosmos.pl. Miłośnik lasu.

Kontakt: olek@noclegowo.pl

Zuzanna Maciejewska

1 251x300 - RedakcjaOpisuje aktualne wydarzenia związane z branżą podróżniczą i najnowsze atrakcje turystyczne. Podpowiada co warto zobaczyć i zwiedzić w przeróżnych zakątkach Polski. Interesuje się marketingiem i copywritingiem. Na pierwszym miejscu stawia chęć rozwoju, a prywatnie miłośniczka tańca i sportu. Aktywna w społeczności akademickiej studentka ekonomii.

kontakt: zuzanna@noclegowo.pl

Marta Gill

marta e1519989500438 227x300 - Redakcja
Pierwsze kroki na swojej ścieżce zawodowej stawiała w hotelarstwie. Znając wyzwania stojące przed menadżerami obiektów noclegowych, obecnie z zaangażowaniem pomaga im pozyskiwać nowych gości oraz budować z nimi długotrwałe relacje. Nieustannie poszerza wiedzę w zakresie marketingu internetowego i copywritingu. W wolnych chwilach pakuje plecak i szuka natchnienia na górskich szlakach.
Kontakt: marta@noclegowo.pl