Redakcja

KONTAKT DO REDAKCJI

email: redakcja@itur.pl

telefon: 515 767 496

Adres: ul. Lipowa 53, 90-630 Łódź


REDAKTORZY

Mateusz Goliat

– Mateusz Goliat

Od 2006 roku zajmuje się marketingiem internetowym specjalizując się w zagadnieniach SEO, PPC oraz analityce internetowej. Pomaga obiektom turystycznym w ich promocji i chętnie dzieli się wiedzą oraz doświadczeniem w tym zakresie.
Kontakt: mateusz@itur.pl

 

Marek Olczak– Marek Olczak

Propagator użytecznych i nowoczesnych rozwiązań w projektowaniu stron. Jego specjalizacja to Performance Marketing oraz E-mail marketing. Na pierwszym miejscu stawia skuteczną komunikację i budowanie relacji z klientem. Interesuje się nowymi technologiami i postępami w badaniach kosmosu. Miłośnik lasu.

Kontakt: olek@itur.pl

 

Marta StaszczakMarta Gill

Pierwsze kroki na swojej ścieżce zawodowej stawiała w hotelarstwie. Znając wyzwania stojące przed menadżerami obiektów noclegowych, obecnie z zaangażowaniem pomaga im pozyskiwać nowych gości. Nieustannie poszerza wiedzę w zakresie marketingu internetowego i copywritingu. W wolnych chwilach pakuje plecak i szuka natchnienia na górskich szlakach.
                                                Kontakt: marta@itur.pl

 

Patrycja Olczak

Absolwentka technicznego kierunku studiów a jednocześnie osobą kreatywna i pomysłowa. Świetnie odnajduje się w sferze content marketingu oraz social media.
Prywatnie jest miłośniczką fotografii.

kontakt: patrycja@itur.pl

 

Zuzanna Maciejewska
Aktywna w społeczności akademickiej studentka ekonomii. Interesuje się marketingiem i copywrittingiem. Na pierwszym miejscu stawia chęć rozwoju, a prywatnie miłośniczka tańca i sportu.

kontakt: zuzanna@itur.pl