Redakcja

KONTAKT DO REDAKCJI

email: redakcja@itur.pl

telefon: 515 767 496

Adres: ul. Lipowa 53, 90-630 Łódź

REDAKTORZY

– Mateusz Goliat

Mateusz Goliat

Pomaga obiektom turystycznym w ich promocji i chętnie dzieli się wiedzą oraz doświadczeniem w tym zakresie. Od 2006 roku zajmuje się marketingiem internetowym specjalizując się w zagadnieniach SEO, PPC oraz analityce internetowej. Lubi jeździć na rowerze.
Kontakt: mateusz@itur.pl

 

 

 

– Marek Olczak – 

Marek Olczak

Edukuje właścicieli obiektów noclegowych w zakresie wykorzystywania nowych technologii. Propagator użytecznych i nowoczesnych rozwiązań w projektowaniu stron. Jego specjalizacje to Performance Marketing, User Experience oraz E-mail marketing. Na pierwszym miejscu stawia skuteczną komunikację i budowanie relacji z klientem. Interesuje się postępami w badaniach kosmosu, autor strony alekosmos.pl. Miłośnik lasu.

Kontakt: olek@itur.pl

 

 

Marta Gill

Marta Staszczak
Pierwsze kroki na swojej ścieżce zawodowej stawiała w hotelarstwie. Znając wyzwania stojące przed menadżerami obiektów noclegowych, obecnie z zaangażowaniem pomaga im pozyskiwać nowych gości oraz budować z nimi długotrwałe relacje. Nieustannie poszerza wiedzę w zakresie marketingu internetowego i copywritingu. W wolnych chwilach pakuje plecak i szuka natchnienia na górskich szlakach.
Kontakt: marta@itur.pl

 

Zuzanna Maciejewska

Opisuje aktualne wydarzenia związane z branżą podróżniczą i najnowsze atrakcje turystyczne. Podpowiada co warto zobaczyć i zwiedzić w przeróżnych zakątkach Polski. Interesuje się marketingiem i copywritingiem. Na pierwszym miejscu stawia chęć rozwoju, a prywatnie miłośniczka tańca i sportu. Aktywna w społeczności akademickiej studentka ekonomii.

kontakt: zuzanna@itur.pl