Redakcja

Mateusz Goliat

– Mateusz Goliat

Od 2006 roku zajmuje się marketingiem internetowym specjalizując się w zagadnieniach SEO, PPC oraz analityce internetowej. Pomaga obiektom turystycznym w ich promocji i chętnie dzieli się wiedzą oraz doświadczeniem w tym zakresie.
Hobby: jazda na rowerze.

 

Marek Olczak– Marek Olczak

Propagator użytecznych i nowoczesnych rozwiązań w projektowaniu stron. Jego specjalizacja to Performance Marketing oraz E-mail marketing. Na pierwszym miejscu stawia skuteczną komunikację i budowanie relacji z klientem. Interesuje się nowymi technologiami i postępami w badaniach kosmosu.
Miłośnik lasu.

 

Marta StaszczakMarta Staszczak

Pierwsze kroki na swojej ścieżce zawodowej stawiała w hotelarstwie. Znając wyzwania stojące przed menadżerami obiektów noclegowych, obecnie z zaangażowaniem pomaga im pozyskiwać nowych gości. Nieustannie poszerza wiedzę w zakresie marketingu internetowego i copywritingu. W wolnych chwilach pakuje plecak i szuka natchnienia na górskich szlakach.

 

Patrycja Olczak

Absolwentka technicznego kierunku studiów a jednocześnie osobą kreatywna i pomysłowa. Świetnie odnajduje się w sferze content marketingu oraz social media.
Prywatnie jest miłośniczką fotografii i czytania książek.