Redakcja

KONTAKT DO REDAKCJI

email: redakcja@noclegowo.pl

REDAKTORZY:

Mateusz - Redakcja

Mateusz Goliat

Pomaga obiektom turystycznym w skutecznej promocji i chętnie dzieli się wiedzą oraz doświadczeniem w tym zakresie. Od 2006 roku zajmuje się marketingiem internetowym specjalizując się w zagadnieniach SEO, PPC, analityka internetowa oraz optymalizacja konwersji. Lubi jeździć na rowerze.


olek e1519989378949 - Redakcja

Marek Olczak

Edukuje właścicieli obiektów noclegowych w zakresie wykorzystywania nowych technologii. Propagator użytecznych i nowoczesnych rozwiązań w projektowaniu stron. Jego specjalizacje to Performance Marketing, User Experience oraz E-mail marketing. Na pierwszym miejscu stawia skuteczną komunikację i budowanie relacji z klientem. Interesuje się postępami w badaniach kosmosu, autor strony alekosmos.pl. Miłośnik lasu.


Zrzut ekranu 2020 09 21 o 04.03.38 4 718x1024 - Redakcja

Magdalena Troszczyńska

Absolwentka Muzyki w mediach w łódzkiej Akademii Muzycznej, a obecnie – studentka Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w PWSFTviT w Łodzi. W trakcie edukacji odbywała także szkolenia w zakresie: event managementu,  konsultacji muzycznych w reklamie, dziennikarstwa radiowego i telewizyjnego, prawa własności intelektualnej. Wciąż zgłębia tajniki marketingu internetowego i mediów społecznościowych. Prywatnie pasjonatka wspinaczki górskiej i urbexu.


Ksiezak Natalia 814x1024 - Redakcja

Natalia Księżak

Studentka dziennikarstwa UJ oraz turystyki przygodowej AWF w Krakowie. W Noclegowo łączy swoje pasje – radość z pisania i odkrywania wyjątkowych miejsc na mapie Polski. W wolnym czasie podróżuje, pochłania dobre reportaże, a przy sprzyjającej pogodzie – wspina się w górach i rusza na ski-tury lub windsurfing.


marta e1519989500438 - Redakcja

Marta Gill

Pierwsze kroki na swojej ścieżce zawodowej stawiała w hotelarstwie. Znając wyzwania stojące przed menadżerami obiektów noclegowych, obecnie z zaangażowaniem pomaga im pozyskiwać nowych gości oraz budować z nimi długotrwałe relacje. Nieustannie poszerza wiedzę w zakresie marketingu internetowego i copywritingu. W wolnych chwilach pakuje plecak i szuka natchnienia na górskich szlakach.