Nocleg z parkingiem dla gości – prezentacja w ofercie

Osoby, które są zainteresowane rezerwacją pobytu w Państwa obiekcie noclegowym chcą także znać szczegóły dotyczące możliwości zaparkowania auta. Skala zainteresowania miejscem postojowym jest duża, ponieważ większość rodzin w Polsce posiada co najmniej jeden samochód. Dodatkowo samochód jest chętnie wybieranym środkiem transportu, który umożliwia komfortową podróż niezależnie od warunków atmosferycznych. W panelu gospodarza stworzyliśmy więc zakładkę, w której dokładnie mogą Państwo przedstawić w swojej ofercie możliwość zaparkowania pojazdu. Dzięki temu goście mogą sprawdzić, czy dany obiekt oferuje nocleg wraz z parkingiem i lepiej zaplanować swoją podróż.

Czy Parking jest dostępny dla gości?

parking - Nocleg z parkingiem dla gości - prezentacja w ofercie

Opcję “Nie” należy wybrać jedynie w sytuacji gdy nie mogą Państwo zaproponować gościom żadnego miejsca parkingowego. Jednak jeżeli miejsce dla samochodu znajduje się na terenie lub w pobliżu obiektu należy zaznaczyć opcję pierwszą: “Tak”. Dzięki temu będą Państwo mogli wybrać szczegóły dotyczące parkingu w dalszej części rozwiniętego formularza.

Nocleg z parkingiem prywatnym czy publicznym?

miejsce parking - Nocleg z parkingiem dla gości - prezentacja w ofercie

Możliwość zaparkowania pojazdu może być zróżnicowana. Głównie wpływa na nią infrastruktura wkoło samego obiektu. W przypadku niektórych obiektów część terenu jest przeznaczona na specjalny parking dla gości. Najczęściej są to prywatne parkingi. Jednak nie każdy obiekt noclegowy posiada parking na terenie obiektu. W naszym formularzu mogą Państwo określić czy miejsce parkingowe znajduje się przy ulicy, czy na posesji. W przypadku większych miejscowości i dużych miast znalezienie miejsca postojowego bywa irytujące. Zdarza się, że goście, którzy chcą zaparkować samochód wielokrotnie krążą wokół miejsca docelowego.  Dlatego warto zadbać o zminimalizowanie stresu związanego z poszukiwaniami parkingu i wskazać gościom dogodne miejsce do pozostawienia samochodu.

Warunki korzystania z parkingu przy obiekcie noclegowym

parking zasady - Nocleg z parkingiem dla gości - prezentacja w ofercie

Jeżeli parking należy do gospodarza obiektu, to może on udostępnić go gościom całkowicie bezpłatnie. Jednak w przypadku obiektów, które nie posiadają dostępu do własnych miejsc postojowych dodatkowa opłata może być obligatoryjna. W takiej sytuacji należy wskazać opłaty, które obowiązują gościa za korzystanie z parkingu. Należy także pamiętać, że niektóre parkingi wymagają rezerwacji miejsca postojowego. Jeżeli proponujemy gościom tego typu miejsca, to warto poinformować ich o wymaganej wcześniejszej rezerwacji.

Dodatkowe cechy parkingu

auto - Nocleg z parkingiem dla gości - prezentacja w ofercie

Ostatni element formularza pozwala w łatwy sposób dokończyć opis parkingu. W “Dodatkowych cechach parkingu” znajdą Państwo 9 atrybutów, które najczęściej pojawiających się w zapytaniach gości.

👉 Zakładkę Parking znajdą Państwo tutaj. Jeśli oferują Państwo nocleg z parkingiem dla gości, warto sprawdzić, czy formularz zawiera wszystkie niezbędne informacje.


Oceń artykuł: