Nowe, lepsze udogodnienia – pokaż co masz w środku!

Coraz więcej osób poszukuje obiektów noclegowych z konkretnym wyposażeniem i ułatwieniami. Już na etapie wyszukiwania goście chcą wiedzieć czy dany obiekt dysponuje np. basenem, parkingiem czy placem zabaw.

Zależy nam na tym, aby użytkownicy Noclegowo mogli szybko znaleźć to, czego potrzebują. Zdecydowaliśmy się zatem wprowadzić zupełnie nowy system udogodnień dopasowany zarówno do potrzeb gości, jak i właścicieli obiektów.

Goście bardziej wymagający

Systematycznie rosną potrzeby gości i nierzadko poszukują oni miejsc dysponujących takimi udogodnieniami jak suszarka do włosów w łazience, grill na terenie posesji, a nawet przyprawami w kuchni, czy czujnikiem czadu w pokojach. Z tego powodu postanowiliśmy rozszerzyć listę dotychczasowych 34 udogodnień. Obecnie do wyboru jest aż 76 elementów, które podzieliliśmy na 7 kategorii:
  • Podstawowe
  • Kuchnia
  • Łazienka
  • Rozrywka
  • Na zewnątrz
  • Dla dzieci
  • Bezpieczeństwo

Lepsza widoczność dzięki udogodnieniom

Więcej udogodnień to przede wszystkim szansa na lepszą widoczność w serwisie. Uzupełnij już teraz listę udogodnień, które posiadasz. Pamiętaj, że niezaktualizowana lista udogodnień zmniejsza znacząco szanse na znalezienie Twojego obiektu, ponieważ nie wyświetli się on użytkownikom filtrującym noclegi właśnie z uwagi na udogodnienia.

Udogodnienia tak czytelne jak to możliwe

Udogodnienia to proste rozwiązanie na zaprezentowanie wyposażenia obiektu noclegowego w przystępny dla oka sposób. Podział na przejrzyste kategorie i rezygnacja z ikonek sprawiły, że udogodnienia są teraz jeszcze bardziej czytelne w Twojej ofercie. Taka lista sprawdzi się doskonale jako uzupełnienie opisu.

podstawowe 1 - Nowe, lepsze udogodnienia - pokaż co masz w środku!

Opis udogodnień

Co więcej, od teraz opis udogodnienia jest widoczny tuż pod nim. Uzupełnij opisy, aby wykorzystać ten potencjał. Gość otrzyma dzięki temu pełną informację o wyposażeniu. Wyjaśnisz np. czy balkon jest w każdym pokoju, czy internet jest dostępny w całym obiekcie lub ile cali ma telewizor, którym dysponujesz.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Przeczytaj porady ekspertów na temat wynajmu krótkoterminowego.

Wszystko dla dzieci

Na wakacje jeździ mnóstwo rodzin. Po raz kolejny wychodzimy im naprzeciw. Stworzyliśmy kategorię “Dla dzieci”, w której zebraliśmy wszystko co potrzebne najmłodszym na wyjeździe. Teraz możesz wskazać, że posiadasz plac zabaw, salę zabaw, łóżeczko, krzesełko do karmienia, zabawki. Pokaż, że Twój obiekt jest otwarty na rodziny!

dla dzieci 1 - Nowe, lepsze udogodnienia - pokaż co masz w środku!

Udogodnienia dla dzieci

Stawiamy na bezpieczeństwo

Chcemy pokazywać, które obiekty są bezpieczne dla gości. Inwestujesz w czujniki dymu lub czadu? Dbasz o sprawną gaśnicę i kompletną apteczkę? Twój obiekt jest przystosowany dla niepełnosprawnych? Teraz możesz to pokazać swoim gościom, wypełniając odpowiednie udogodnienia!

bezpieczenstwo 1 - Nowe, lepsze udogodnienia - pokaż co masz w środku!

Bezpieczeństwo

Każdego dnia dążymy do tego, aby Noclegowo było najbardziej użytecznym serwisem noclegowym w Polsce. Nasz cel to efektywne łączenie osób poszukujących noclegów z wynajmującymi. Nowe udogodnienia to efekt tych dążeń. Już niebawem kolejne zmiany. Zachęcamy do śledzenia nas!

Chcesz pozyskać nowych gości?

Opublikowano:

Autor:

Propagator użytecznych i nowoczesnych rozwiązań w projektowaniu stron. Jego specjalizacja to performance marketing oraz e-mail marketing. Na pierwszym miejscu stawia skuteczną komunikację i budowanie relacji z klientem. Interesuje się nowymi technologiami i postępami w badaniach kosmosu. Autor strony alekosmos.pl.

1 Comment

Ela i Waldi M

Super Panie Marku
Dziękujemy za informacje — bardzo przydatne — o pewnych informacjach zapomnieliśmy !!!

Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prowadzisz wynajem na doby?

Ten ebook jest dla Ciebie!

Pobierz darmowy ebook