Noclegowo współpracuje z YieldPlanet

Stały rozwój to dla nas kluczowy element, stąd decyzja o współpracy z YieldPlanet. Jakie korzyścią się z tym wiążą? Co jest jej najważniejszym celem?

“Współpraca z YieldPlanet w roli największego polskiego partnera jest dla nas zaszczytem. To element naszej strategii polegającej na wspieraniu właścicieli obiektów noclegowych w zakresie usprawnienia procesu rezerwacji. Wygoda, oszczędność czasu i maksymalizacja zysku są bardzo istotne dla naszych klientów, dlatego też staramy się na bieżąco wprowadzać najnowsze rozwiązania technologiczne, takie jak te oferowane przez YieldPlanet.”– mówi Mateusz Goliat, menedżer marketingu w Noclegowo.pl.

logo yp white webpage 1024x225 - Noclegowo współpracuje z YieldPlanet

YieldPlanet pozwala na zastosowanie Channel Managera, dzięki któremu właściciel obiektu noclegowego nie musi aktualizować kalendarza dostępności dla każdego z portalu, z którego korzysta, by zdobyć gości. To nie tylko oszczędność czasu, ale również spokój o swój biznes. Dzięki wspomnianej współpracy taka możliwość istnieje już w Noclegowo, który jest największym polskim portalem rezerwacyjnym.

Portal Noclegowo.pl działa od 13 lat, a jego baza liczy ponad 40 tysięcy miejsc noclegowych z całej Polski. YieldPlanet dostarcza najnowszych rozwiązań w zakresie obsługi rezerwacji dla ponad 4000 klientów w  60 krajach na całym świecie. Ta współpraca to duży krok dla biznesu wynajmu krótkoterminowego w Polsce. 

Opublikowano:

Autor:

W Noclegowo od 2018 roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.


Oceń artykuł: