Majówka w dużym mieście – które warto odwiedzić?

Majówka tuż tuż, dlatego warto dokonać przeglądu imprez zaplanowanych na ten czas. Oto krótki przewodnik po majówkowych atrakcjach przygotowanych przez kilka polskich miast.

Majówka w Sopocie

Molo w Sopocie 300x200 - Majówka w dużym mieście - które warto odwiedzić?

„Majówka na molo” to cały tydzień atrakcji zapewnianych  w okolicy sopockiego molo. W tym roku cykl imprez rozpoczyna występ Stromski Band i Volodia 28 kwietnia. 1 maja odbędzie się  wydarzenie “DOOKOŁA EUROPY Z IDEE KAFFEE” – jest to start niezwykłego wyzwania Tomka Bagrowskiego, którego celem jest przejechanie 10 000 km na rowerze w zaledwie 30 dni. Następne dni umilą nam koncerty Orkeistry Pstrong, Zespołu Settee oraz Almost Jazz Group. Cała impreza będzie trwała aż do 6 maja!

 

Poznań na majówkę

Poznań na majówkę 300x200 - Majówka w dużym mieście - które warto odwiedzić?

Poznań kusi nie tylko swoich mieszkańców, ale i turystów do spędzenia majówki w mieście licznymi rabatami. W ramach organizowanej tam akcji „Poznań za pół ceny” 28 i 29 kwietnia atrakcje turystyczne będą aż o połowę tańsze. W tym roku to już 10. edycja “Poznań za pół ceny” dlatego miasto przygotuje specjalną ofertę turystyczną i zniżki do ponad 180 atrakcji w Poznaniu i okolicach!

Wrocławska majówka

Wrocław 300x205 - Majówka w dużym mieście - które warto odwiedzić?Wrocławska majówka upłynie pod znakiem dobrej zabawy przy rytmach polskiej muzyki. W tym roku impreza będzie odbywała się 1, 2 i 3 maja. Wrocław zaprasza na urokliwe tereny Pergoli oraz kompleksu wrocławskiej Hali Stulecia, gdzie odbędą się koncerty słynnych polskich zespołów takich jak Coma, Perfect czy Pidżama Porno. Dodatkową atrakcją jest połączenie imprezy z Gitarowym Rekordem Guinessa – warto przynieść swoją gitarę, być częścią projektu i pomóc pobić rekord Guinessa!

 

 

 

Opublikowano:

Autor: Patrycja Olczak

Absolwentka technicznego kierunku studiów a jednocześnie osobą kreatywna i pomysłowa. Świetnie odnajduje się w sferze content marketingu oraz social media. Prywatnie jest miłośniczką fotografii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *