Jak zaprezentować udogodnienia w obiekcie noclegowym?

Dzięki publikacji oferty w Noclegowo zyskują Państwo możliwość sprzedaży terminów, które dalej czekają na swoich gości. Natomiast z doświadczenia wiemy, że każda oferta, która została dokładnie uzupełniona szybko pozyskuje rezerwacje. Przedstawiamy Państwu artykuł, w którym wskazujemy, jak zaprezentować udogodnienia dostępne w obiekcie noclegowym. Dowiecie się Państwo również, które z nich są najpopularniejsze.

Jak poprawić atrakcyjność oferty noclegowej?

Mogą Państwo już teraz przejść do zakładki, w której znajdziecie prostą konfigurację udogodnień:

👉Przechodzę do zakładki Udogodnienia 

Zapraszamy także do skorzystania z darmowych konsultacji w sprawie uzupełnienia oferty. Dzięki nim dowiedzą się Państwo jak osiągnąć 100% wskaźnik jakości. Aby umówić się na rozmowę prosimy o uzupełnienie formularza on-line.

Jak zaprezentować udogodnienia w obiekcie na Noclegowo?

Zachęcamy do zgłębienia wiedzy na temat możliwości, jakie daje zakładka Udogodnienia w budowaniu atrakcyjnej oferty. Dzięki poniższym wskazówkom dowiedzą się Państwo, jak zaprezentować udogodnienia dostępne w obiekcie na Noclegowo.

Projekt bez tytulu 7 1024x576 - Jak zaprezentować udogodnienia w obiekcie noclegowym?

🔥 Najpopularniejsze

Na początku warto sprawdzić, które udogodnienia cieszą się największym zainteresowaniem.  Można to zrobić rozwijając pierwszą kategorię udogodnień: „Najpopularniejsze”. Przy sprawdzaniu listy najpopularniejszych udogodnień należy od razu zaznaczać ich dostępność w obiekcie. Wybrane udogodnienia w kategorii „Najpopularniejsze” zaznaczą się automatycznie w pozostałych kategoriach, w których występują. 

🚪 Pokój

Najważniejsza kategoria udogodnień dotyczy snu i wypoczynku gości, czyli Pokoju. Dla każdego obiektu noclegowego to najważniejsze miejsce. Każdy gość szukając noclegu przywiązuje szczególną uwagę do wyposażenia tego pomieszczenia. Dzięki temu jest w stanie dobrać nocleg odpowiadający jego potrzebom. W związku z tym warto dokładnie zaznaczyć elementy wyposażenia faktycznie dostępnych udogodnień w pokoju.

🍴 Kuchnia i jadalnia

Kolejną potrzebą, którą musi zapewnić sobie nasz gość są posiłki. W związku z tym oferta powinna jasno informować o możliwych udogodnieniach. Czy w obiekcie goście samodzielnie przygotują posiłki, czy mogą wykupić wyżywienie? Warto także określić w jaki sposób jest wyposażana kuchnia oraz czy goście mają dostęp do jadalni.

🚻 Łazienka

Higiena – to trzeci podstawowy element związany z planowaniem pobytu poza miejscem zamieszkania. Dlatego goście dokładnie sprawdzają dostępne informacje na temat łazienki i toalety w ofercie obiektu. Warto zapewnić im pełen zestaw informacji na temat węzła sanitarnego i związanymi z nim udogodnieniami.

🏊 Rozrywka

Wiele obiektów noclegowych zachęca swoich gości do rezerwacji przez udostępnianie im dodatkowych form rozrywki. Poza możliwością skorzystania z noclegu możemy zachęcić gości do rezerwacji przez przygotowanie udogodnień, które pozwolą na zabawę i odprężenie.

Na zewnątrz

Jeżeli posiadają Państwo ogród dostępny dla gości, to napawano warto zaznaczyć atrakcje, z których goście mogą dodatkowo korzystać przebywając na zewnątrz. Dzięki temu mogą Państwo w łatwy sposób podnieść atrakcyjność obiektu oraz zachęcą do rezerwacji miłośników spędzania czasu poza murami budynków.

👶🏻 Dla dzieci

Wielu gości podróżuje z dziećmi, dlatego warto dodać informacje o wszelkich udogodnieniach dla dzieci. W kategorii „Dla dzieci” warto zaznaczyć dostęp do łóżeczek, zabawek lub placu zabaw. To pomoże wybrać bez obaw Państwa obiekt każdej osobie planującej pobyt z dziećmi.

🔒Bezpieczeństwo i ułatwienia

W ofercie warto podkreślić obecność wszelkich udogodnień lub ułatwień. Dzięki temu otwieramy się na grupę klientów, dla których ułatwienia lub kwestie bezpieczeństwa grają kluczową rolę przy wyborze noclegu.

🌱Ekologia

Kategoria „Ekologia” pojawiła się w związku z rosnącą świadomością i potrzebą troski o środowisko w naszym społeczeństwie. Dlatego umożliwiamy Państwu w jej ramach zaznaczenie wszelkich form ochrony środowiska, które są wprowadzone w Państwa obiekcie. Warto podkreślić, że dla części rezerwujących kwestia ekologii ma często wpływ na ostateczną decyzję o dokonaniu rezerwacji.


Oceń artykuł: