Integracja kalendarza za pomocą iCal

Aby ułatwić zarządzanie Twoim czasem, wprowadziliśmy integracje z innymi serwisami i kalendarzami online za pomocą iCal. Zobacz, jak to działa i gdzie znajdziesz to w Noclegowo.

Dzięki synchronizowanym kalendarzom online zarządzanie czasem jest znacznie łatwiejsze. To z racji tego, że możemy mieć do nich dostęp w każdej chwili i niemal z każdego urządzenia, które posiada dostęp do internetu. Zależy nam na tym, aby również w Noclegowo automatyzacja zadań prowadziła do oszczędności czasu i energii naszych klientów – właśnie dlatego wprowadziliśmy kolejne udogodnienie – możliwość wygodnego synchronizowania kalendarza.

Jak to działa?

Dzięki integracji z iCal możesz aktualizować automatycznie swój kalendarz w Noclegowo z kalendarzami z innych serwisów. Nie musisz uzupełniać zajętych terminów w każdym portalu oddzielnie. Przykładowo przyjmując rezerwację w serwisie Booking czy Airbnb, Twój kalendarz w Noclegowo zostanie automatycznie zaktualizowany, a termin zablokowany.

Jakie serwisy korzystają z iCal?

Synchronizowanie kalendarzy poprzez iCal możliwe jest m.in. w poniższych serwisach.

  • Booking.com
  • Airbnb
  • HomeAway
  • 9flats
  • Wimdu
  • Kalendarz Google

Gdzie znajdę iCal w Noclegowo?

Masz już plik iCal? Zaloguj się do panelu edycyjnego swojego obiektu, przejdź do zakładki Ceny i terminy, a następnie kliknij w Kalendarz. W polu Importuj kalendarz z iCal, możesz wkleić link, który prowadzi do wspomnianego kalendarza. To tyle. Od tej pory Twój kalendarz będzie aktualizowany automatycznie!

ical - Integracja kalendarza za pomocą iCal

Opublikowano:

Autor:

W Noclegowo od 2018 roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.

1 Comment

Marcin

Czy jest możliwość eksportu kalendarza Noclegowo.pl do innych serwisów poprzez iCal?

Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prowadzisz wynajem na doby?

Ten ebook jest dla Ciebie!

Pobierz darmowy ebook