Jak stworzyć galerię zdjęć obiektu, która przyciąga?

Na decyzję o dokonaniu rezerwacji w Noclegowo wpływa przede wszystkim jakość prezentacji Państwa obiektu. Dlatego warto mieć na uwadze informacje, które są umieszczane w serwisie i składają się na ogólny odbiór oferty Państwa usług noclegowych przez gości. Warto pamiętać, że większość ludzi to wzrokowcy. W związku z tym informacje wizualne docierają do nich szybciej niż długi opis. Dlatego galeria zdjęć jest jednym z ważniejszych elementów skutecznej sprzedaży terminów. Natomiast jej odpowiednie przygotowanie może zagwarantuje sukces oferty. Jak stworzyć galerię zdjęć obiektu, która zachwyci Gości? Przygotowaliśmy parę wskazówek.

Galeria zdjęć obiektu – zaprezentuj się z każdej strony  

auto 2 - Jak stworzyć galerię zdjęć obiektu, która przyciąga?

Dlaczego warto dodać nawet parę ujęć jednego pomieszczenia? Dzięki temu umożliwiamy gościom lepsze poznanie obiektu i jasno przedstawiamy warunki, które mamy do zaoferowania. W Noclegowo należy dodać przynajmniej 25 zdjęć. Możemy dodawać zdjęcia nie tylko obiektu, ale też najbliższej okolicy. Warto robić zdjęcia prezentujące wybrane pomieszczenie całościowo oraz takie, które pokażą szczególne detale np. podkreślające komfortowe wyposażenie. Każde zdjęcie powinno pokazywać inną perspektywę. Kiedy patrzymy na coś z różnych stron, możemy lepiej to poznać. Przedstawiając z należytą dokładnością swój obiekt w galerii zdjęć umożliwiamy gościom poznanie naszego obiektu. Natomiast poznanie buduje w gościach zaufanie do oferty. To znakomita podstawa do budowania pozytywnych relacji i zdobywania jeszcze większej ilości rezerwacji.

Jak zrobić dobre zdjęcie obiektu noclegowego?

auto 3 - Jak stworzyć galerię zdjęć obiektu, która przyciąga?

Przy planowaniu i szukaniu odpowiednich ujęć należy pamiętać o jakości. Aby stworzyć wartościowe zdjęcia należy skupić się przede wszystkim na sposobie postrzegania gościa. W związku z tym zdjęcia powinny być wyraźne i odpowiednio wykadrowane. Dzięki temu osoba, która jest zainteresowana noclegiem będzie mogła poznać szczegóły oferty bez dodatkowego wysiłku. Należy także unikać zbyt ciemnych fotografii. Jako oświetlenie najlepiej wykorzystywać naturalne światło. Dlatego do wykonania sesji zdjęciowej obiektu warto zaczekać na słoneczną pogodę. Światło słońca nada wnętrzu ciepła. Natomiast zdjęcia oświetlone w taki sposób będą wywoływać w gościach pozytywne skojarzenia, co dodatkowo zachęci ich do pobyty u Państwa. Warto pamiętać, że ludzkie oko lubi kompozycje. W związku z tym, aby skutecznie przykuć uwagę gości, warto wykorzystać w swoich fotografiach popularne formy kompozycji: zasadę trójpodziału lub złotej proporcji. Dzięki temu nasze zdjęcia będą charakteryzować się spójnością i będą przyjemne w odbiorze.

Pokaż to, co najlepsze

auto 1 - Jak stworzyć galerię zdjęć obiektu, która przyciąga?

Trzeci element, który ma duży wpływ na atrakcyjność naszych zdjęć, to ich treść. Zdjęcia powinny prezentować przede wszystkim elementy Państwa oferty. Należy unikać przeładowania obrazu niepotrzebnymi przedmiotami, które nie będą miały ostatecznie wpływu na decyzję gościa o dokonaniu rezerwacji. Warto zwrócić uwagę na ułożenie nawet najmniejszych przedmiotów. Wszystko co zostanie zawarte w kadrze powinno być uporządkowane. Dzięki temu zdjęcia będą wzbudzać poczucie harmonii i zaufania do obiektu.

Galerię mogą uzupełnić Państwo już teraz, przechodząc do zakładki Zdjęcia.

Jak stworzyć idealną galerię zdjęć?

Podczas tworzenia galerii zdjęć ważne jest dbanie zarówno o ilość, jak i o jakość zdjęć. Przede wszystkim warto skupić się na treści, którą chcemy przekazać. Dokładne, przemyślane zdjęcia podkreślą atuty noclegu. Oglądanie zdjęć obiektu cieszy się wśród gości o wiele większą popularnością, niż czytanie jego opisu. Dlatego warto zadbać o jakość galerii stosując się do powyższych wskazówek. Jeżeli chcą Państwo wiedzieć więcej na temat sposobów podniesienia wskaźnika jakości oferty, to zachęcamy do umówienia się na darmowe konsultacje.


Oceń artykuł: