Co nowego w Noclegowo? Funkcje, które polubisz!

Zespół Noclegowo.pl każdego dnia pracuje nad tym, aby wyszukiwanie noclegów było wygodniejsze i szybsze. Mamy nadzieję, że wprowadzając nowe rozwiązania ułatwiające korzystanie z naszej bazy noclegowej, mamy swój wkład w udany wypoczynek tysięcy Polaków. Zobacz co zmieniło się w Noclegowo w ostatnim czasie.

Nowe sposoby na filtrowanie noclegów

Oprócz dotychczasowych filtrów wprowadziliśmy zupełnie nowy – “Dla rodzin”. Wychodzimy tym samym naprzeciw wszystkim rodzicom szukającym noclegów przyjaznych dzieciom. Użycie tego sposobu filtrowania sprawi, że na liście pojawią się tylko te obiekty noclegowe, które posiadają udogodnienia dla najmłodszych takie jak plac zabaw, sala zabaw czy opiekunkę do dyspozycji.

sopot dla rodzin - Co nowego w Noclegowo? Funkcje, które polubisz!

Nowy filtr “Dla rodzin”

W ostatnim czasie ulepszyliśmy również filtr “Blisko morza”. Teraz w czytelny sposób sprawdzisz ile metrów od morza znajduje się konkretny nocleg. Szukasz pokoju do 100 metrów od morza? Wypróbuj nasz praktyczny filtr!

filtr blisko morza4 - Co nowego w Noclegowo? Funkcje, które polubisz!

Informacja o odległości od morza

Noclegi na wygodnej mapie

Jako jeden z nielicznych serwisów w Polsce wdrożyliśmy wyświetlanie noclegów na wygodnej mapie. Teraz przeglądając listę noclegów, jednocześnie i w przejrzysty sposób sprawdzisz lokalizację danego noclegu.

mapa - Co nowego w Noclegowo? Funkcje, które polubisz!

Wygodna mapa z lokalizacją noclegów

Stawiamy na opinie

Opinie są teraz jeszcze bardziej zrozumiałe. Dzięki szeregowi zmian zarówno na listach noclegów, jak i na podstronie danego noclegu, przekazujemy Ci jasną i czytelną informacje o tym czy dany nocleg sprosta Twoim oczekiwaniom.

Wprowadziliśmy m.in. nową 10-punktową skalę ocen oraz prostą w zrozumieniu wizualną formę ocen (za lokalizację, wyposażenie, czystość, obsługę oraz stosunek jakości do ceny). Każdy gospodarz ma możliwość odpowiedzi na otrzymaną opinię. Odpowiedzi widoczne są dla wszystkich przeglądających bazę noclegową. To dodatkowy sygnał dla Ciebie o wiarygodności danego miejsca.

Listy noclegów zapełniły się ocenami. Teraz bezpośrednio z poziomu list możesz bez trudności odnaleźć wysoko oceniane obiekty noclegowe.

opinie nocleg 1 - Co nowego w Noclegowo? Funkcje, które polubisz!

Przejrzyste i zrozumiałe oceny noclegu

odpowiedz 1 - Co nowego w Noclegowo? Funkcje, które polubisz!

Odpowiedź gospodarza

Przede wszystkim jednak wdrożyliśmy zupełnie nowy formularz dodawania opinii. Teraz ocenisz nocleg w trzech prostych i szybkich krokach. Zachęcamy do oceny noclegów w Noclegowo!

oceny 1 - Co nowego w Noclegowo? Funkcje, które polubisz!

Oceny noclegu zrozumiała nawet dla 3-latka

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Przeczytaj porady ekspertów na temat wynajmu krótkoterminowego.

Nowe kategorie na specjalne okazje

Chcesz wyjechać na majówkę? Planujesz ferie zimowe? Szukasz noclegu na specjalną okazję? Sprawdź naszą nową kategoryzację noclegów. Obiekty noclegowe zebrane w tych kategoriach mają zawsze specjalne propozycje związane z daną okazją. Znajdziesz zakwaterowanie m.in. na wakacje czy weekend sierpniowy.

oferty specjalne 1 - Co nowego w Noclegowo? Funkcje, które polubisz!

Nowa kategoryzacja ofert specjalnych

Spacery 360°

Teraz możesz oglądać wybrane noclegi w pełnej okazałości, dzięki wdrożonym przez nas spacerom 360°. Masz okazję poznać wnętrza z każdej możliwej perspektywy. Na miejscu nic Cię nie zaskoczy! Apartament Tatrachata to jeden z obiektów, który zdecydował się na prezentowanie takiego widoku swoim potencjalnym gościom. Zachęcamy do obejrzenia spaceru 360° w galerii apartamentu.

Jeszcze czytelniej w ofertach

Ciągle dopracowujemy wygodę korzystania z podstron z ofertą noclegów. Odświeżyliśmy ikony udogodnień. Teraz są zrozumiałe, czytelne i miłe dla oka.

udogodnienia 1 - Co nowego w Noclegowo? Funkcje, które polubisz!

Odświeżone ikony udogodnień

Podstrony z ofertą obiektów noclegowych zyskały menu, które ułatwia nawigację i przyspiesza dotarcie do poszczególnych sekcji.

menu 1 - Co nowego w Noclegowo? Funkcje, które polubisz!

Nowe menu ułatwiające nawigację w ofercie

Błyskawiczne dodawanie ogłoszenia

Nie masz czasu na szukanie noclegów? Dodaj ogłoszenie, a obiekty noclegowe same zgłoszą się do Ciebie z dopasowaną do Twoich wymagań propozycją. Formularz dodawania ogłoszenia został uproszczony i zyskał nowy, przyjazny wygląd. W trzech prostych krokach dokładnie sprecyzujesz czego szukasz. Później wystarczy jedynie oczekiwać na telefon lub wiadomość e-mail z ofertą od właścicieli noclegów!

ogloszenie 1 - Co nowego w Noclegowo? Funkcje, które polubisz!

Uproszczony formularz dodawania ogłoszenia

A to wszystko to dopiero początek. Bezustannie pracujemy nad tym, aby Noclegowo było najwygodniejszą bazą noclegową w Polsce. Już wkrótce pojawią się nowe rozwiązania, które sprawią, że szukanie idealnego noclegu stanie się w Noclegowo bajecznie proste i niezwykle przyjemne! Zachęcamy do śledzenia kolejnych zmian w serwisie.

Opublikowano:

Autor:

Propagator użytecznych i nowoczesnych rozwiązań w projektowaniu stron. Jego specjalizacja to performance marketing oraz e-mail marketing. Na pierwszym miejscu stawia skuteczną komunikację i budowanie relacji z klientem. Interesuje się nowymi technologiami i postępami w badaniach kosmosu.


Oceń artykuł: