Warunki oferty

TERMINY:
- Kupon ważny wyłącznie w weekendy (piątek-poniedziałek) w okresie do 31.08.2017 r. Terminy wyłączone: 12-14.08.2017 r.
- O dostępności miejsc decyduje kolejność dokonania rezerwacji.
REZERWACJA:
- Przed zakupem konieczny jest kontakt telefoniczny: 56 611 57 00 lub mailowy: info@copernicustorun.com celem sprawdzenia dostępności terminów oraz dokonania wstępnej rezerwacji.
- Po dokonaniu zakupu wymagane potwierdzenie rezerwacji w ciągu 24 h z podaniem kodu PIN i kodu deaktywacyjnego kuponu - tel. 56 611 57 00, e-mail: info@copernicustorun.com.
- Telefoniczne bądź e-mailowe potwierdzenie przez obiekt rezerwacji pobytu jest podstawą do zrealizowania kuponu w wybranym terminie.
- Odwołanie lub przesunięcie rezerwacji możliwe na maks. 3 dni przed planowanym przyjazdem. W przeciwnym razie kupon uznaje się za wykorzystany.
WAŻNE INFORMACJE:
- Doba hotelowa: 16:00 - 12:00.
- Wydrukowany kupon należy okazać w recepcji Hotelu.
- Konieczna rezerwacja zabiegów SPA, tel.: + 48 517 831 316 lub na mail: bluemoon@copernicustorun.com
- Zwierzęta są akceptowane za dodatkową opłatą - 50 zł/doba (tylko psy i koty).
- Parking zewnętrzny: 30 zł/doba; garaż podziemny: 45 zł/doba (płatne na miejscu).
- Opłata klimatyczna: 2 zł/os./doba (płatne na miejscu).
- Jedna osoba może zakupić dowolną liczbę kuponów.
- Oferta limitowana!
Nowoczesność i komfort - to wszystko czeka na Ciebie w Copernicus Toruń Hotel****! Zapraszamy na wypoczynek na wiślanym bulwarze z widokiem na most im. Piłsudskiego i Toruńską Starówkę. Hotel mieści się w efektownym budynku o nowoczesnej bryle, który wraz z okolicznym krajobrazem tworzy wyjątkowy klimat i doskonale komponuje się z pełnym zieleni otoczeniem. To tutaj spotkania i wypoczynek przebiegają w niezwykłej atmosferze, zaspokajając potrzeby Gości żądnych relaksu i odprężenia. Odwiedź Hotel XXI wieku i zapewnij sobie niezapomniany wypoczynek!
 
Copernicus Toruń Hotel**** jest kompleksem hotelowo-konferencyjnym z bogatym zapleczem rekreacyjnym. Dysponuje 149 pokojami oraz salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni ponad 800m2. 
 
POKOJE DELUXE zdecydowanie zapewniają wysoki komfort wypoczynku. W każdym znajdziesz TV satelitarną, dostęp do Internetu, telefon, minibar oraz łazienkę, w której panuje nowoczesny styl, głównie dzięki użytym do wystroju najlepszej jakości marmurom oraz geometrycznym formom. Część z pokoi ma balkony.

W hotelu znajduje się również niepowtarzalna restauracja Sfera. Serwowane w niej autorskie dania Szefa Kuchni, zaspokoją nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Sebastian Krauzowicz to zdobywca wielu nagród i wyróżnień w prestiżowych konkursach.

Dopełnieniem pobytu jest strefa wellness. Blue Moon Wellness & Spa to miejsce przygotowane, aby zapewnić najwyższy poziom relaksu, dbając jednocześnie o potrzeby ducha i ciała. Świat Spa zaspokaja potrzeby wszystkich zestresowanych, spiętych i zapracowanych. Dostarcza harmonię, zadowolenie, odprężenie, równowagę duchową i fizyczną. Dodatkowo w hotelu jest nowocześnie wyposażona siłownia oraz basen rekreacyjno-sportowy ze strefą saun.

Odkrywaj malownicze zakątki oraz liczne zabytki wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO oraz korzystaj z życia nocnego w Toruniu. Pozwól sobie na relaks w jednym z najpiękniejszych miast w Polsce w iście luksusowych warunkach!
Atrakcje Torunia: 
  • Ratusz Staromiejski z Muzeum Okręgowym i wieżą widokową - najpopularniejszym punktem widokowym miasta,
  • Dom Kopernika - to muzeum biograficzne najwybitniejszego torunianina umieszczone w jego domu rodzinnym, 
  • Muzeum Żywego Piernika - interaktywne muzeum, gdzie każdy może upiec swój pamiątkowy piernik, 
  • Katedra Świętojańska z największym średniowiecznym w Polsce dzwonem Tuba Dei, 
  • Planetarium - największy i najnowocześniejszy tego typu obiekt w Polsce,
  • Centrum Sztuki Współczesnej - kolekcja prac artystycznych, prezentujących główne nurty sztuki XX i XXI wieku.

Lokalizacja

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z polityką prywatności Zamknij