Zapoznaj się z zaleceniami dotyczącymi podróży w związku z COVID-19. Dowiedz się więcej.

HostelWillaMarkus

Pienińska 10a,33-300NowySącz, 33-300 Nowy Sącz

O obiekcie

Pokoje gościnne w budynku mieszkalnym przeznaczonym pod wynajem o wysokim standardzie. Obiekt mieści się w Willowej dzielnicy Nowego Sącz. Idealne miejsce dla ludzi lubiących spokój i cisze, kochających góry lub rekreacyjnie przyjeżdżających pozwiedzać piękno Małopolski, Słowacji..

W pobliżu szczyty tj jak; Jaworzyna Krynicka, Przehyba, Hala Łabowska, Gorce, Uhryn, Sokolica, Trzy Korony, Wierchomla itp. Malownicze i piękne miejscowości Uzdrowiskowe; Krynica Zdrój, Wysowa, Mszana Dolna, Rabka, Szczawnica, Krościenko, Muszyna, Piwniczna...

Łatwy i szybki dojazd do jednych z największych kurortów narciarskich i wypoczynkowych Małopolski oraz Słowacji.

W Nowym Sączu Przepiękna starówka, Miasteczko Galicyjskie obrazujące przedwojenny wizerunek Miasta, Skansen, Baseny, największy w Polsce Skatepark, restauracje z przepysznym(domowym) jadłem Sądeckim i nie tylko.

Serdecznie Zapraszam.

Cennik

Udogodnienia

Gospodarz wkrótce uzupełni listę udogodnień. Nie zwlekaj i wyślij wiadomość.

Opinie

Ten obiekt nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Wyróżnienia i nagrody

4 lata w serwisie

Lokalizacja

Pienińska 10a,33-300NowySącz, 33-300 Nowy Sącz

Kontakt

Miejsca, które warto zobaczyć w okolicy

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.