Noclegi z grami w Rowach

  • SIEDEM WYDM

    Rowy, Polna 3
  • Partner Serwisu

Ostatnio dodane opinie w Rowach

A

Artur Gniezno

Apartament REWELACJA!!! pod każdym względem,pięknie urządzony czyściutki pachnący dosłownie jak nowy!!!.Bardzo blisko morza,szczerze POLECAM!!!.

5
5
5
5
5
termin pobytu: lipiec 2017
Ł

Łukasz Garczyk

Pobyt bardzo udany, gospodarze są przesympatyczni. Dzieci bardzo zadowolone z placu zabaw. Atmosfera bardzo rodzinna, serdecznie i szczerze polecam.

5
5
5
5
5
termin pobytu: lipiec 2017
A

Villa Victoria

05.07.2017

Arek

Wybraliśmy się do villi victorii z 2 małych dzieci na tygodniowy pobyt, który zmuszeni byliśmy znacznie skrócić. Na zdjęciach apartament, mikro ogródek, parking itp wydają się znacznie większe niż w rzeczywistości. Ogrzewanie podłogowe jest zainstalowane w łazience i głównym pokoju (Gospodarz zabronił włączać informując, że sterowniki są odpowiednio zaprogramowane i załączą się jak będzie trzeba (w apartamencie było zimno). W dniu przyjazdu w apartamencie był dziwny perfumowany zapach który już następnego dnia przerodził się w smród wilgoci i stęchlizny. Na ścianach pod świeżą warstwą farby czarne wykwity (najwięcej w łazience ale również w pozostałych pomieszczeniach). Z szafek nie korzystaliśmy ponieważ w nich również panował okropny zapach. Kładąc się spać czuliśmy jak wszytko jest wilgotne i lepi się do ciała. Trzeciego dnia pobytu zadzwoniliśmy do Gospodarza z uwagami jak wyżej. Zaproponował nam przeniesienie do innego apartamentu lecz dopiero kolejnego dnia bo Pan jest zajęty. Jak się okazało wczesnym wieczorem Pan przyjechał pootwierać okna i zmienić zapach w wolnym apartamencie odświeżaczem powietrza. Rozczarowani takim samym stanem drugiego apartamentu podziękowaliśmy za pobyt i poprosiliśmy o zwrot pozostałej kwoty za najem zawilgotniałego apartamentu (stanowcza odmowa, 200zł / dobę). Bardzo mi się spodobał komentarz Pana Gospodarza: "dobrze to znam jak nie ma pogody to się nie podoba a jak jest to nikt nic nie mówi" - pewnie tak jest bo jak pogoda dopisuje to nikt w pokoju nie przebywa i pewnie aż tak ten problem nie dokucza. Czarę goryczy przelał duszący kaszel córki (1,5 roku), którą od razu po powrocie do domu zabraliśmy do lekarza podejrzewając problem z płucami - okazało się że jest zdrowa a kaszel ustąpił już pierwszej nocy w domu. Rozmawiając z sąsiadami z kolejnego apartamentu, którzy również skarżyli się na smród dowiedzieliśmy się że Gospodarz przywiózł im odświeżacz do powietrza a za szklany stolik który został zbity przez nierozłożony parasol podczas silnego wiatru kazał im płacić. Rowy to miła miejscowość w której przyzwoitych noclegów nie brakuje, Villę Victorię stanowczo odradzam!

3
3
3
1
1
termin pobytu: lipiec 2017
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z polityką prywatności Zamknij