Gościniec Stara Baśń | Kwatery pracownicze

Wyrobiskowa 5, 40-307 Katowice

O obiekcie

Nasz obiekt mieści się w Katowicach w dzielnicy Dąbrówka Mała przy drodze ze sklepu IKEA do Siemianowic Śląskich. Jesteśmy w centrum aglomeracji śląskiej i graniczymy z takimi miastami jak: Czeladź, Sosnowiec, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Mysłowice. Nasze noclegi znajdują się w wolno stojącym prywatnym domu który posiada duży ogród z oczkiem wodnym i zadaszonymi altankami. Posiadamy duży grill dostępny dla gości oraz parking dla 12 samochodów.

Cennik

Przydatne informacje

Zameldowanie
Po 11:00
Wymeldowanie
Przed 12:00
Zadatek przy rezerwacji
Jest podstawą potwierdzenia rezerwacji. Wynosi 20% wartości rezerwacji i jest płatny z góry po potwierdzeniu dostępności przez gospodarza. Pozostałą kwotę zapłacisz po przyjeździe do obiektu.
Odwołanie rezerwacji
Bezpłatne odwołanie rezerwacji przed wpłatą zadatku. Po wpłacie zadatku opłata rezygnacyjna wynosi 20% wartości rezerwacji.
Zwierzęta
Zwierzęta są akceptowane
Palenie
Palenie jest dozwolone
Akceptowane formy płatności w obiekcie
Karty płatnicze

Udogodnienia

Opinie

Ten obiekt nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Lokalizacja

Wyrobiskowa 5, 40-307 Katowice

Kontakt

Miejsca, które warto zobaczyć w okolicy

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.