Zamek Królewski

Location

  Reviews

  3/5 based on 6 guest reviews

   23.03.2010

   Wspaniała atrakcja, godna polecenia. Dwa razy już byłem. Wejście na wieżę jest dość kręte i ciężko minąć się z kimś, kto akurat schodzi w dół.

   Termin pobytu: sierpień 2008

   07.08.2010

   Co prawda to padało trochę jak tam byłam ale ciekawe miejsce. Widok z wieży jest świetny. Jak najbardziej polecam to miejsce do odwiedzenia.

   Termin pobytu: sierpień 2010

   11.05.2011

   Zamek z uwagi na swoje położenie warty zobaczenia. Wspaniały widok z wieży!

   Termin pobytu: czerwiec 2010
   a

   admin

   15.10.2015

   <p>Zamek Kr&oacute;lewski w Chęcinach<br /> ul. Armii Krajowej 18 A<br /> 26-060 Chęciny<br /> tel. 41&nbsp;308 00 48<br /> email: biuro@zamek.checiny.pl<br /> <a href="http://www.zamek.checiny.pl">www.zamek.checiny.pl</a></p> <p>Znajdź nas na facebooku!<br /> <a href="http://www.facebook.com/zamek.krolewski.checiny">www.facebook.com/zamek.krolewski.checiny</a></p> <p><strong><span style="line-height:1.6em">Zamek Kr&oacute;lewski w Chęcinach!</span></strong></p> <p>Miejsce z ciekawą historią, miejsce z wieloma tajemnicami!</p> <p>Zamek Kr&oacute;lewski w Chęcinach to niewątpliwie magiczne miejsce. W dzień, w&nbsp;zupełnie nowym blasku dzięki przeprowadzonej w ostatnim czasie gruntownej renowacji, wędrując po warowni spotykamy moc atrakcji.</p> <p>&nbsp;</p> <p>Przekraczając bramę warowni przenosimy się w czasie. Załoga zamku wita wszystkich&nbsp;przybyłych gości w&nbsp;historycznych strojach. Do tańca średniowiecznego porywa Drużyna Ferro Aquilae. W tle słychać chrzęst mieczy i&nbsp;głośny rumor. To&nbsp;walki rycerskie i strzały z&nbsp;hakownic.</p> <p>&nbsp;</p> <p>Na&nbsp;dziedzińcu zamku dolnego płatnerz wykonuje solidnie zbroje rycerskie. Czyżby Zamek przygotowywał się na oblężenie? Nieopodal klatka hańby czekająca na skazańc&oacute;w, a tuż za nią okazałe dyby. A&nbsp;w&nbsp;lochu? Dawno temu przykuto więźnia do mur&oacute;w... W skarbcu zaś lśni złoto i&nbsp;srebro, ze skrzyń natomiast wysypują się monety.</p> <p>&nbsp;</p> <p>Zamek wiekowy, a tętni życiem!</p> <p>Zapraszamy na wspaniałą lekcję historii do Zamku Kr&oacute;lewskiego w Chęcinach!</p> <p>&nbsp;</p> <p>&nbsp;</p> <p>Zamek otwarty cały rok. Godziny otwarcia warowni oraz ceny bilet&oacute;w dostępne są na stronie internetowej</p> <p>&nbsp;</p>

   Termin pobytu:

   15.08.2015

   Bylam tam wczoraj. Jest tam prszepienknie.Chciala bym tam byc jeszcze raz za rok

   Termin pobytu: styczeń 2015

   15.08.2015

   Bylam tam wczoraj. Jest tam prszepienknie.Chciala bym tam byc jeszcze raz za rok

   Termin pobytu: styczeń 2015

Leave your opinion about this place:

Akceptuję regulamin i politykę prywatności. Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o..

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z polityką prywatności Zamknij